Domino

Přihlašujte se do 16. 9. 2022

Úplata za kroužky musí být uhrazena do 31. 10. 2022

Pokud platba nebude provedena do uvedeného termínu, přestáváte být bohužel členy kroužku.

Úvodní schůzky budou probíhat v týdnu od 19. 9. 2022 Na tyto schůzky budete pozváni e-mailem nebo sms zprávou.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA KROUŽKY
Náš nový systém elektronického přihlašování ruší technicky náročný tisk přihlášky a následné ruční vypisování údajů, tak jak tomu bylo doposud.

Návod jak na to.

Pro přihlášení na příslušný kroužek stačí kliknout na tlačítko „Vyplnit přihlášku“ v pravém dolním rohu vybraného kroužku.

Tím se otevře přihlašovací formulář. V tomto formuláři máte možnost zaškrtnout všechny vybrané kroužky (omezeno na max. 8 kroužků). Po vyplnění nezbytných položek už jen odešlete požadavek na přihlášení se do vybraných kroužků. Přihláška(y) se nám vygeneruje(í) automaticky.

Zároveň dostanete na e-mail potvrzení a příslušné platební údaje pro uhrazení kroužků.
Nezapomeňte, že účastníkem kroužků je jenom ten, kdo zaplatí v požadovaném termínu do 30. 10. 2022.

Máme radost z toho, že jsme Vám usnadnili přihlašování!


Technické

201 – Hrajeme si s robovčelkou

Interaktivní roboti pro děti jsou skvělou pomůckou a průvodcem do světa technologie i pro ty nejmenší. Pojďme si jednoho takového robota – robovčelku (bee bot) – společně vyzkoušet. Robovčelka bude poslouchat naše povely a pokud je zadáme správně, dovede nás přesně tam, kam my budeme chtít. Není třeba se ničeho bát, ovládání zvládne každý, holky (pokračování…)
Věk:
5 - 6 let
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Bc. Karásková Jana
Úplata:
1100 Kč

202 – Scratch

Scratch je moderním programovacím jazykem, prostřednictvím kterého se děti naučí v příjemném grafickém prostředí základním dovednostem pro tvorbu vlastních programů. Hravou formou se při této aktivitě mimoděk naučí tvořit algoritmy, které je posunou k návykům využitelným při programování v dalších programovacích jazycích. Místo: polytechnická učebna
Věk:
od 2. třídy
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Mgr. Škop Jaroslav
Úplata:
800 Kč

203 – Robotika

Kdo by nechtěl vědět jak funguje malý robot. Sestavíme a budeme i programovat roboty – LEGO Mindstorms. Postupně si projdeme základy programování a také nakoukneme pod pokličku elektronických obvodů při seznamování se s těmito roboty. Místo: polytechnická učebna
Věk:
od 5. třídy
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Mgr. Škop Jaroslav
Úplata:
900 Kč

204 – Hrajeme si s 3D tiskárnou

Navrhni v Minecraftu dům a model vytiskni na 3D tiskárně! Postav z kostek LEGA postavičku a její model vytiskni na 3D tiskárně. Že to neumíš? Právě to vše se naučíš společně s kamarády na kroužku 3D tisku pro začátečníky. Místo: polytechnická učebna
Věk:
od 9 let
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Ing. Buriánek Tomáš
Úplata:
1000 Kč

205 – 3D tisk a 3D modelování

Od nápadu k tisku. Navrhni a vymodeluj vlastní myšlenku na počítači, vyexportuj model pro 3D tiskárnu, vyslicuj a tiskni. Jupí, tiskneš! Konečně jsi u 3D tiskárny. A co dál? Vytištěný 3D model upravíš broušením a malováním dle vlastní fantazie. Naučíš se modelovat v programu Oneshape, Fusion360, tisknout budeš na tiskárně Prusa i3 MK3S+, model si (pokračování…)
Věk:
11 - 15 let
Termín:
Jednou týdně 1,5 h
Vedoucí:
Ing. Buriánek Tomáš
Úplata:
800 Kč (1600 Kč bez dotace šablony)

206 – Počítačová grafika

Kroužek určený pro nadšené grafiky a jiné počítačové tvůrce. Propojme kreativní myšlení s možnostmi technologií. Společně si ukážeme a vyzkoušíme základy tvorby počítačové bitmapové i vektorové grafiky, digitální kresbu a malbu či vytváření koláží. Zkusíme si také vytvořit vlastní krátkou animaci nebo si udělat sazbu vlastní knížky. Místo: PC učebna
Věk:
od 10 let
Termín:
Jednou týdně 1,5 hodiny
Vedoucí:
Bc.A Šichanová Kateřina
Úplata:
900 Kč

207 – Fortnite

Nová sezóna začíná a ty chceš být lepší? Přihlas se na kroužek, kde se naučíš vyhrávat. Kooperativní hraní, turnaje, vzájemné předávání zkušeností a tipů. Naučíš se také jak hru streamovat a nastavit tak, abys měl co největší počet FPS. Narozdíl od samostatného hraní doma se v rámci kroužku budeme zabývat především podporováním spolupráce a komunikace (pokračování…)
Věk:
1. - 7. třída
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Fuchs Adam
Úplata:
900 Kč

208 – Minecraft

Tvoř, buduj, pěstuj obilí, vyrob si meč, protože noc se blíží. Hra na survival serveru, spolupracuj s kamarády, postav si pevnost, nebo se staň neohroženým lovcem příšer. Je to jen na tobě. To vše v jeden čas na jednom místě s ostatními. Nezapomenutelnou atmosféru a radost z tvoření můžeš zažít právě u nás, v Dominu. (pokračování…)
Věk:
od 1. třídy
Termín:
Jednou týdně 1 h
Vedoucí:
Neuschl Karel
Úplata:
1200

209 – Minecraft Builder – online kroužek

Pro věrné Minecrafťáky, kteří ale nechtějí docházet do DDM. Ideální pro starší děti, studenty, rodiče a zájemce žijící mimo náš region. Získáte přístup k serveru, v případě prokázání kompetencí i vyšší práva. Budete se podílet na budování velkých eventů a akcí, stanete se protagonisty a organizátory událostí pro ostatní děti hrající Minecraft.
Věk:
od 12 let
Termín:
Jednou za 14 dní 1 h
Vedoucí:
Neuschl Karel
Úplata:
400 Kč