Domino

Příležitostné akce

Přespání v Dominu s kroužkem Pohybové aktivity


Přespání v Dominu pro kroužek pohybové aktivity. Sraz:  10.5. v 15:00 (pátek) Konec: 11.5. v 11:00 (sobota)   S sebou: Karimatku a spacák (polštářek), oblečení dovnitř i ven, přezůvky, tužku a gumu, lahvička na vodu, kapesné na zmrzlinu dle uvážení a dobrovolně hru, kterou by chtěla naučit kamarádky. Pokud bude mít dítě mobilní telefon, může (pokračování…)

Vstupné:
Kč 200,--

Vyplnit přihlášku

Outdoorová víkendovka


Parta kamarádů dostane vysílačku, mapu s povinnými body, zabalí si mobil, kotlík, KPZ a vyráží. Cestou musí navštívit všechna místa a na všech kontrolách se hlásit do vysílačky. Zpětně pak dostává další istrukce. Cestou se o sebe musíme postarat. Nikdo nesmí zůstat vzadu, plníme úkoly, lezeme po stromech, hledáme důležitý materiál, který nám zde vedoucí (pokračování…)

Vstupné:
Kč 400,-- / účastníka

Vyplnit přihlášku

Graffiti workshop


Graffiti určitě není jen bezmyšlenkovité čmárání na zeď. Je to umění, věřte nám. Zajímá tě Grafitti? Je ti alespoň 12 let? Tak právě pro tebe máme úžasnou příležitost! Přijďte se společně bavit a tvořit na našem graffiti workshopu. Vyzkoušíte si jak používat spreje, vytvářet graffiti umění a povíme si i o historii a pravidlech pro (pokračování…)

Vstupné:
Kč 500,-- / členy DDM, Kč 600,-- ostatní

Vyplnit přihlášku

Divadelní pohádka Zamilovaný čert


podle scénáře Jiřiny Voltrové Co se stane, když se zamiluje čert? A co když se zamiluje na zemi místo toho, aby lovil hříšníky? A co když je právě náš kraj ten, kde se to stalo? V naší nové pohádce se dozvíte , co se dělo v pekle , když zamilovaný čert přišel oznámit, že se (pokračování…)

Vstupné:

Jedeme na lezeckou stěnu do Trutnova


Výlet na lezeckou stěnu do Trutnova pro členy kroužku boulderingu. POZOR! ZMĚNA TERMÍNU! Akce se bude konat v neděli 26. května 2024 dopoledne na lezecké stěně v Trutnově. Tato akce je určena speciálně pro členy kroužků boulderingu, aby si mohli vyzkoušet lezení na lezecké stěně s lanem a zároveň si užili společnou akci s ostatními (pokračování…)

Vstupné:
300