Domino

Outdoorový víkend v Dědově

Víkendová akce s přespáním na chalupě v Dědově, 2 dny tábornických aktivit (orientace v přírodě, výroba z přírodních materiálů, vaření na ohni,..), pohybové hry, bojovky, ale také večerní táborák. Akce určená pro děti z kroužku Mladý Robinson a všechny, kteří vyhledávají dobrodružství.

Robinsoni tuto chalupu již dobře znají ze svých pravidelných outdoorových akcí.

Sraz: v pátek 16.9. 2022 v 15:50 hod. na vlakovém nádraží v Hronově. Zde uhradíte účastnický poplatek a předáte vedoucímu příp. léky, které dítě bere.

S sebou: tričko Mladý Robinson již k vlaku (kdo má). Kartičku pojištěnce (nejlépe její kopii), teplý spacák, karimatka není nutná, vhodné oblečení na spaní, tužka a papír, podepsanou blikačku, kdo má a zná – vezme si také KPZ a křesadlo, kapesní nožík (pečlivě bezpečně zabalený),  vlastní šátek na hry, ručník, funkční baterku, pohodlnou pevnou obuv. Děti by měly být oblečeny tak, aby případné zašpinění nebo zničení tolik nevadilo. Program bude sportovní, děti by měly mít možnost mít lehčí oblečení na den, kdy bude třeba ještě teplo a mikinu a tepláky na večer. Vhodnou bundu, dostatek triček a spodního prádla, alespoň 3x ponožky.  Flaška na pití (min. 1 litr), menší batoh na výlety (na svačinu, pití,..). Hygienické potřeby, přezůvky do chalupy (zabalené ideálně v batohu na vrchu, aby to byla první věc, kterou dítě může ihned vybalit).

Většinu věcí zabalte do jednoho velkého zavazadla, malý batoh na záda si děti mohou vzít do vlaku. Velké batohy se pokusíme dětem převézt z Hronova do Dědova za pomocí rodičů auty.

Strava: společná od sobotní snídaně. Na páteční odpoledne a večer tedy musí mít každý vlastní jídlo. Pitný režim zajištěn po celou dobu akce.

Program: Chceme zahájit školní rok akcí, kdy je ještě šance na hezké počasí. Na děti čeká pestrý herní program, tábornictví, outdoorové aktivity, samotný pobyt na této chalupě aktivizuje děti k přirozené pomoci s provozem a k vzájemné pomoci (chodí společně pro vodu, nosí dřevo, topí v kamnech,..)

Návrat: v neděli 19.9. 2021 v 11:48 na vlakovém nádraží v Hronově.

Cena: Kč 1.100,– / dítě (v ceně je doprava, ubytování, strava, materiál, pedagogický dozor). Poplatek uhraďte do rukou vedoucího akce v pátek 16.9. při odjezdu.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihláška na akci:

Pozn.: Kapacita ubytování je naplněna. Přijímaní účastníci jsou od této chvíle náhradníci, pokud nebude řečeno jinak.

Datum:
16. Září 15:50 - 18. Září 11:50
Vstupné:
Kč 1100,-- / účastníka