Domino

Outdoorový víkend v Dědově

Víkendová akce s přespáním na chalupě v Dědově, 2 dny tábornických aktivit (orientace v přírodě, výroba z přírodních materiálů, vaření na ohni,..), pohybové hry, bojovky, ale také večerní táborák. Akce určená pro děti z kroužku Mladý Robinson, Survival a všechny, kteří vyhledávají dobrodružství.

Robinsoni tuto chalupu již dobře znají ze svých pravidelných outdoorových akcí.

Sraz: v pátek 18.9. 2020 v 15:45 hod. na vlakovém nádraží v Hronově. Zde uhradíte účastnický poplatek.

S sebou: alespoň 3 roušky. Jednu již při nástupu na akci (pojedeme vlakem a autobusem). Kartičku pojištěnce (nejlépe její kopii), spacák, karimatka není nutná, vhodné oblečení na spaní, tužka a papír, KPZ, kapesní nožík, šátek na hry, ručník, funkční baterku, pohodlnou pevnou obuv. Děti by měly být oblečeny tak, aby případné zašpinění nebo zničení tolik nevadilo. Program bude sportovní, děti by měly mít možnost mít lehčí oblečení na den, kdy bude třeba ještě teplo a mikinu a tepláky na večer. Vhodnou bundu, dostatek triček a spodního prádla, alespoň 3x ponožky.  Flaška na pití (min. 1 litr), menší batoh na výlety (na svačinu, pití,..). Hygienické potřeby, přezůvky do chalupy.

Většinu věcí zabalte do jednoho velkého zavazadla, malý batoh na záda si děti mohou vzít do vlaku. Velké batohy se pokusíme dětem převézt z Hronova do Dědova za pomocí rodičů auty.

Strava: společná od sobotní snídaně. Na páteční odpoledne a večer tedy musí mít každý vlastní jídlo.

Program: Chceme zahájit školní rok akcí, kdy je ještě šance na hezké počasí. Na děti čeká pestrý herní program, tábornictví, outdoorové aktivity, samotný pobyt na této chalupě nutí děti k přirozené pomoci s provozem (chodí pro vodu, nosí dřevo, uklízí chalupu

Návrat: v neděli 20.9. 2020 v 11:45 na autobusovém nádraží v Hronově.

Cena: Kč 550,– / dítě (v ceně je doprava, ubytování, strava, materiál, pedagogický dozor). Poplatek uhraďte do rukou vedoucího akce v pátek 18.9. 2020 při odjezdu.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlašování je již ukončeno, kapacita akce je zaplněná.

Datum:
18. Září 15:45 - 20. Září 11:45
Vstupné:
Kč 550,-- / účastníka