Domino

Víkendovka v Dědově pro členy kroužku Survival

Víkendová outdoorová akce v Dědově u Teplic nad Metují pro účastníky kroužku Survival. Ubytování v roubené chalupě, v plánu jsou výlety po okolí, hry v chalupě, stolní hry, na účastníky ale bude čekat i opravdová zkouška původního života na chalupě.

Jaké to tam bylo minule?

Spaní na nevytopené půdě na palandách, suché WC, topení v kamnech, chození pro vodu k pumpě na zahradě. A s tím i spojená romantika praskajícího dřeva v kamnech a možnost odpočívání na vyhřáté peci.

Podrobnosti o chalupě naleznete na webu provozovatele.

Přihlášky: přes přihlašovací formulář níže, kapacita akce je omezena.

Sraz k odjezdu: Pátek 3.12. v 15:50 na vlakovém nádraží v Hronově, zde budete mít možnost zaplatit poplatek za akci a vyřídit nezbytné formální kroky (předat pravidelné léky, kartičku pojištěnce,.. ). Odtud pojedeme vlakem v 16:09.

Návrat z akce: V neděli 05.12. v 14:49 opět na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: Do jednoho batohu (nebo jednoho velkého zavazadla) zabalte: spacák (ideálně teplý, místnost na spaní je jen lehce temperována), přezůvky do chalupy, hygienické potřeby (zubní kartáček, pastu, ručník), oblečení do chalupy (pohodlné tepláky např., mikina), náhradní ponožky (alespoň 3x) a spodní prádlo, náhradní tričko (alespoň 2x), čepice (může se hodit i na spaní), teplé oblečení na ven (nejlépe šusťákové, takové, které se může zašpinit), rukavice, obujte děti do kvalitních bot na chození venku. Dále by každý měl mít menší batoh na výlety, flašku na pití (nejlépe termosku), KPZ, kapesní nůž, mobil a nabíječku, klidně oblíbenou malou stolní / karetní hru. 

Strava: společná od sobotní snídaně. Na páteční odpoledne a večer by měl mít každý jídlo vlastní. Pitný režim zajištěn po celou dobu pobytu.

Cena: Kč 700,– / účastníka. V ceně jsou zahrnuty náklady na dopravu, stravu, ubytování, materiál na hry.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Vážení rodiče, přijmeme Vaši nabídku pomoci. Potřebujeme pomoct zajistit odvoz společného materiálu a zavazadel dětí z hronovského vlakového nádraží na chalupu v pátek 03.12. a totéž zpět v neděli 05.12. Ochotu pomoci prosím avizujte do přihlašovacího formuláře, s konkrétními lidmi se poté dohodneme na podrobnostech. Děkujeme.

Přihlašování na akci je pozastaveno, kapacita je zaplněna. S dotazy se obracejte na vedoucího akce.

Datum:
3. Prosinec 15:50 - 5. Prosinec 14:49
Vstupné:
Kč 700,-- / účastníka