Domino

LAN párty

Zážitková akce (pro děti od 10 let) s přespáním, na přihlášené zájemce čekají turnaje v FPS hrách, minecraft dobrodružství, tankový turnaj, ale také NERF aréna. To je předvánoční LAN párty v Dominu.

Jak název akce napovídá, jde především o setkání fanoušků počítačových her. Ale nezapotíte se jen u vymýšlení strategie u Call of duty a World of Tanks, budete se totiž setkávat i na opravdovém kolbišti NERF arény. Proto NERF pistole a ochranné brýle s sebou! Kapacita akce je velmi omezená. Přihlásit se může jen 11 účastníků bez vlastního PC, ostatní (cca 8 osob) pouze s vlastním počítačem. Vyhrávají včas přihlášení účastníci.

Sraz: 13.12. 2019 v 16:00 hodin v DDM Dominu v klubu Amígo – zde můžete uhradit vstupní poplatek.

Konec: 14.12. 2019 ve 12:00 hodin v DDM Dominu.

S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, osobní hygienu, přezůvky (nejlépe pevné), oblečení na pohyb uvnitř budovy, vlastní NERF zbraň, ochranné brýle, flašku s pitím (budeme doplňovat). Do PC učebny pak: sluchátka (s alespoň 1,5 m dlouhým kabelem). Kdo se přihlašuje s vlastním notebookem / počítačem, opatří si alespoň 3 m dlouhý UTP kabel (seženete v každém technicky zaměřeném obchodě), rozdvojku, nejlépe i prodlužovačku. Doporučujeme všechny tyto věci podepsat (sluchátka, kabely, rozdvojky, ale také NERF zbraně vč. jejich komponent).

Strava: Vlastní po celou dobu akce. Účastník tak musí mít s sebou páteční večeři, sobotní snídani a dopolední svačinu. V pátek večer si pravděpodobně budeme objednávat pizzu (není však v ceně akce).

Cena: Kč 200,– / účastníka.

Kontakt na organizátora akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihláška: Přihlašování je ukončeno. Pro případné dotazy stran přihlášení kontaktuje přímo organizátora akce.

 

Datum:
13. Prosinec 16:00 - 14. Prosinec 12:00
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka