Domino

LAN párty

Zážitková akce (pro děti od 6. třídy) s přespáním, na přihlášené zájemce čekají turnaje v FPS hrách, případně minecraft dobrodružství, ale také NERF aréna. To je předvánoční LAN párty v Dominu.

Jedna taková akce již v minulosti proběhla. Jak to tam vypadalo?

Jak název události napovídá, jde především o setkání fanoušků počítačových her. Ale nezapotíte se jen u vymýšlení strategie u Call of duty a World of Tanks, budete se totiž setkávat i na  kolbišti NERF arény v našem velkém sále. Proto NERF pistole a ochranné brýle s sebou! Kapacita akce je omezena. Přihlásit se může jen 12 účastníků bez vlastního PC, ostatní (cca 8 – 10 osob) pouze s vlastním počítačem. Vyhrávají včas přihlášení účastníci.

Sraz: 15.12. 2023 v 16:00 hodin v DDM Dominu v klubu Amígo – zde můžete uhradit vstupní poplatek.

Konec: 16.12. 2023 ve 12:00 hodin v DDM Dominu.

S sebou: spacák, karimatku (teoreticky není nutná, můžete si půjčit na spaní žíněnky z velkého sálu), oblečení na spaní, osobní hygienu, přezůvky (nejlépe pevné), oblečení na pohyb uvnitř budovy, vlastní NERF zbraň, ochranné brýle, flašku s pitím (budeme doplňovat). Do PC učebny pak: Vlastní sluchátka, případně další ještě jedny sluchátka s 3,5mm konektorem. Tyto speciální sluchátka jsou v některých případech potřeba zapojit do PC, aby fungovalo Call of duty 2. Kdo se přihlašuje s vlastním notebookem / počítačem, opatří si alespoň 3m dlouhý UTP kabel (seženete v každém technicky zaměřeném obchodě), rozdvojku, nejlépe i prodlužovačku. Doporučujeme všechny tyto věci podepsat (sluchátka, kabely, rozdvojky, ale také NERF zbraně vč. jejich komponent).

Strava: Vlastní po celou dobu akce. Účastník tak musí mít s sebou páteční večeři, sobotní snídani a dopolední svačinu. V pátek večer si pravděpodobně budeme objednávat pizzu (není však v ceně akce, myslete tedy na kapesné).

Cena: Kč 200,– / účastníka. V ceně je ubytování, pedagogický dozor a energie.

Kontakt na organizátora akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihláška:
DŮLEŽITÉ: V tento moment se mohou hlásit už pouze zájemci s vlastním PC / notebookem. Kapacita počítačů v PC učebně již byla rezervována pro dříve přihlášené účastníky.

Datum:
15. Prosinec 16:00 - 16. Prosinec 12:00
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka

Vyplnit přihlášku