Domino

Jarní dobrodružná výprava do skal

Pořádné boty, protože skály ještě bývají pokryty ledem, rukavice, protože k prodírání náročným terénem potřebujeme volné ruce, termosku s čajem, protože mezi skalami bývá i na jaře zima, KPZ, abychom si mohli opéct něco dobrého na ohni a hlavně vy! Dobrodruzi, robinsoni, lezci, malí i velcí, jejich kamarádi, rodiče! Další výprava je před námi.

>> Fotografie z podobné výpravy

Sraz na akci je v sobotu 25.03. v 09:00 hod. na vlakovém nádraží v Hronově.

A kam se podíváme? Zamíříme do skal nedaleko Adršpachu, náš cíl bude kromě Křížového vrchu také tajuplná zřícenina kostela která je v této lokalitě velmi populární.

S sebou: Dobré boty odolávající zimě a vlhkosti, oblečení vhodné na ven, které se může drobně umazat. Děti půjdou nelehkým terénem, avšak stále po turistických cestách. Nepodceňte čepice a rukavice, pokud bude zima. Batoh na záda, do něj pití na celý den (pozor, trocha čaje v termosce je prima, ale nemusí stačit), svačinu (doporučujeme více menších porcí), něco malého, co dítěti chutná opečené na ohni. Starší zkušenější děti si mohou vzít kapesní nožík na ořez prutu na opékání. Kapesní nožík bude pečlivě uzavřen a bezpečně zabalen v batohu! Menším dětem pruty připravíme. Do batohu doporučujeme náhradní ponožky a dva mikroténové pytlíky, klidně jedno další tričko.

Návrat: ve stejný den v 14:49 na vlakovém nádraží v Hronově.

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950, Tomáš Buriánek, 775 951 461

Cena: Kč 100,– / účastníka. Poplatek uhradíte do rukou vedoucího akce při nástupu na nádraží. Účastníci mají v ceně akce dopravu, pojištění a další náklady na materiál. Rodiče zdarma, sami si hradí dopravu.

Pozn.: V případě nepřízně počasí se akce může zrušit. V takovém případě budete informováni.

Přihláška:

Datum:
25. Březen 9:00 - 14:49
Vstupné:
Kč 100,-- / účastníka