Domino

4 Akční podzimní prázdniny v Dominu

Hry, u kterých se zaručeně zasměješ, budeme běhat, házet s míčem, stavět pevnosti, přeskakovat Amazonku, zahrajeme si HUTUTUTU a na želvičky. Když bude pěkně, stanou se z nás dobrodruzi, pašeráci a robinsoni. Na své si přijdou i příznivci NERF bitev.

Jednodenní zážitková akce v prostorách DDM Domina a venku. Vhodná pro všechny děti zvyklé na pohyb a kolektiv. Od 6 let (první třída ZŠ).

Sraz: 26.10. v 08:00 ráno v DDM Dominu (budova bude otevřená již v 7:30, děti mohou čekat v klubu Amígo)

S sebou: přezůvky, oblečení vhodné na sportovní aktivity uvnitř a oblečení, u kterého nebude vadit zašpinění na ven. Venkovní kvalitní (nejlépe naimpregnovanou) obuv. Dále vlastní flašku s pitím, svačinu na celý den + něco drobného na opečení na ohni (v případě příznivého počasí). Kdo má, přibalí vlastní malou NERFku, ideálně vlastní ochranné brýle. V DDM můžeme až 10 ks NERF blasterů zapůjčit, s brýlemi je to horší. Kdo má, může si přibalit KPZ, případně kapesní nůž.

Konec akce: 26.10. v 15:00 hodin v DDM Domino

Cena: Kč 200,– / účastníka. Platbu uhradíte hotově vedoucímu akce ráno při nástupu. V ceně je veškeré zabezpečení materiálu na bohatý program, pedagogický dozor, děti jsou vyplněním přihlášky v rámci akce pojištěné.

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Přihlašování na akci je pozastaveno, kapacita je zcela zaplněna.

Datum:
26. Říjen 8:00 - 15:00
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka