Domino

Víkendovka kroužku Mladý fotograf do Hradce Králové

Přihlaste se na jedinečnou víkendovou akci kroužku Mladý fotograf, kde kromě svého fotoaparátu, budete potřebovat staré boty, špinavé oblečení a hlavně dobrou mušku! Kromě paintballové bitvy na vás čeká fotografování v historickém centru salonu republiky – Hradci Králové. A možná stihneme i McDonalds.

Zážitková víkendová akce kroužku Mladý fotograf s netradičním programem.  Aktivní program poskytne možnost sportovního vyžití, s následným kulturním prožitkem při prohlídce Hradce Králové.

Sraz na akci: V sobotu 23.10. v 7:30 na vlakovém nádráží v Hronově.

S sebou: Jídlo a pití na celý den. Dále je také vhodné vzít do batohu převlečení na paintball, jako starou mikinu, tepláky, montérky a také nějaké starší boty. Na hřišti půjčují kombinézy, ale pod ně je lepé se převléknout.

Z důvodu hygienického opatření tento rok nepůjčují ochranné rukavice. Lze je nahradit vašimi vlastními např. pracovní, cyklistické. Ochranné masky a zbraně jsou dezinfikovány.

Konec akce: V sobotu 23.10. v odpoledních hodinách (bude upřesněno smskou během návratu).

Cena: Kč 400,– (v ceně je doprava a vstup na paintbalové hřiště). Poplatek uhradíte do rukou vedoucího při vstupu na akci.

Kontakt na vedoucího akce: Tomáš Buriánek – 775 951 461

 

Datum:
23. Říjen 7:30 - 17:00
Vstupné:
400