Domino

Rozlučkové odpoledne pro Mladé Robinsony

Zážitkové odpoledne na netradičním místě. Hry, opékání buřtů, promítání fotek. Robinsoni se nakonec všichni opravdu potkají a rozloučí se tak, jak to mají rádi. Akčně a radostně.

!V případě špatného počasí se akce nebude konat. (Přihlášené účastníky bychom o této skutečnosti sami informovali)

Robinsoniádu jsme sice letos nezvládli, ale pokud je situace taková, že je možné se potkat, pojďme se potkat! Tří hodinový program Mladé Robinsony příjemně unaví, navíc se zde potkají s partou ostatních dětí, navštíví nás i kluci ze Survivalu. Tábornické kroužky se tak rozloučí velmi příhodně – u táboráku. Kromě her a táboráku nás čeká i promítání fotografií z naší celoroční činnosti.

Sraz: ve čtvrtek 25.6. v 15:00 hodin v areálu turistického oddílu Lotři Hronov. (za Penny marketem) – viz. mapa -> https://mapy.cz/s/1AciQ

Konec akce: Na stejném místě v 18:00 hodin. Nejdéle v 18:15 se zavírá celý areál.

S sebou: Sportovní oblečení, dobré boty na běhání, flašku s pitím (pitný režim bude ale také zajištěn), drobnou svačinu na doplnění energie, kdo má, tak tričko Mladého Robinsona (kdo nemá, tak určitě trička Mladého Robinsona zrealizujeme příští šk. rok.), KPZ. Pokud bude dobré počasí a stav vody v Metuji klidný, s dětmi se zde rádi koupeme. Je to bezpečná aktivita s plovacími vestami. Doporučuji tedy zabalit plavky a obuv do vody. Obuv do řeky by měla být perfektně padnoucí na noze s pevnou podrážkou. Dále děti vybavte něčím na opečení na ohni.

Cena: Zdarma

Přihlášení: přes přiložený formulář. Odesláním formuláře s Vámi automaticky počítáme, formulář neposílá potvrzení přihlášení.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950

Datum:
25. Červen 15:00 - 18:00
Vstupné:
zdarma