Domino

Robinsoniáda

Akční etapové hry, cyklovýlet, vaření na ohni, lanové aktivity, vodní hrátky, noční bojovka, táborák, přespání. Připravte si KPZ, kola, spacák a karimatku, to správné vyvrcholení celoroční činnosti je tady. 

Akce se odehraje v areálu klubovny oddílu Lotři v Hronově za Penny marketem – viz. mapa. Spát budeme v klubovně turistického oddílu příp. pod širákem u klubovny (dle počasí). Pro inspiraci – fotografie z posledního ročníku.

Sraz: v pátek 14.6.2019 v 18:30 hodin u klubovny (viz. mapa)

S sebou: spacák, karimatku, vhodné oblečení na spaní venku / ve stanu (tepláky, mikina), repelent, tužka a papír, KPZ, kapesní nožík, šátek na hry, plavky, funkční baterku, pohodlnou pevnou obuv. Dále jedno kompletní převlečení (včetně spodního prádla a bot). Děti by měly být oblečeny tak, aby případné zašpinění nebo zničení tolik nevadilo. Jízdní kolo (nejlépe horské, příp. trekingové), ideálně vlastní náhradní duši a pumpu (nebude-li, není to překážka). Flaška na pití (min. 1 litr), Menší batoh na záda (v něm si každý poveze svačinu, příp. bundu).

Program: Kromě již zmíněného chceme v sobotu vyrazit na krátký cyklovýlet. Děti by měly mít všichni cyklistické přilby, jasně viditelné oblečení. Trasa bude dlouhá cca 20 km (tedy každý ji určitě zvládne, navíc bude s přestávkami na hry a svačiny). Na cyklovýlet srdečně zveme také rodiče. Start bude v sobotu v 10:00 od klubovny Lotrů. S sebou doporučujeme něco na opečení na oheň (děti budou mít toto zajištěné ze strany organizátora). V případě špatného počasí se tato část programu neuskuteční.

Strava: společná od sobotní snídaně (páteční večeři by tedy měl mít každý sám), není třeba děti vybavovat zásobami cukru a soli. Doporučujeme flašku s pitím (budeme pravidelně doplňovat).

Cena akce: Kč 650,–/účastníka (v ceně jsou náklady za používání areálu, materiál, strava, pedagogický dozor, rekvizity a tričko). Poplatek uhraďte do rukou vedoucího akce při pátečním nástupu 14.6.

Konec akce: na stejném místě v areálu klubovny, v neděli 16.6. v 09:30 hodin. Děti si musí vyzvednout dospělé osoby – zákonní zástupci.

Přihláška na akci: Přihlašování na akci je již ukončeno.

 

Datum:
14. Červen 18:30 - 16. Červen 9:30
Vstupné:
Kč 650,-- / účastníka