Domino

Podzimní robinsonská výprava

!!Pozor, akce přesunuta z důvodu nepříznivého počasí ze soboty na neděli 16.10.!! Přihlášení účastníci byli informováni.

Jednodenní výprava do krajiny v podzimní proměně v okolí pískovcových skal, blátivé cesty, vysoké kopce, zákoutí přírody, kam se běžně nedostaneme. Pojďme společně objevit kus světa kolem nás.

Pro všechny Mladé Robinsony a zážitku-chtivé děti.

Sraz: V sobotu 15.10. 2022 v 8:55 hod. na vlakovém nádraží v Hronově (vlak odjíždí v 9:09 hod.)

S sebou: kvalitní obuv, oblečení do přírody, dle počasí volte příp. pokrývku hlavy, bundu, která odolá dešti, příp. pláštěnku. Do batohu dostatek pití, svačinu na celý den (trasa bude dlouhá 13 km, budeme několikrát odpočívat). KPZ, kdo má – může křesadlo, kapesní nožík, něco na opečení na oheň, píšťalku. Lze doporučit např. jedny náhradní ponožky a tričko.

Návrat: na vlakové nádraží v Hronově. Pokud stihneme ideální spoj, tak v 15:48 hod. Pakliže si budeme výpravu déle užívat, příjezd bude v 16:49. O takové skutečnosti budete informováni vedoucím v průběhu akce.

Cena: Kč 100,– / účastníka (uhradíte do rukou vedoucího akce při nástupu). V ceně je doprava účastníků, pedagogický dozor, příp. materiál na připravené aktivity.

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Přihlašování na akci je ukončeno.

Datum:
16. Říjen 8:55 - 15:48
Vstupné:
Kč 100,-- / účastníka