Domino

PATRONÁTY – vyrobíme úkryty pro škvory a keřové prvky

Projekt PATRONÁTY, Suchý Důl, výprava, hry, kamarádi a pečování o přírodu. Další společná výprava na statek nás postaví před nové výzvy. Budeme vytvářet keřové prvky v krajině a tím zajišťovat ptákům bezpečné úkryty na zemi před přirozenými predátory a zároveň budeme vyrábět škvorovníky a věšet je na mladé stromky, aby odolávaly mšicím.

Využijte unikátní příležitost zapojit se do bohulibého projektu na ochranu životního prostředí, především se ale pojďme společně potkat, dopřejme si společný intenzivní zážitek, zažijme den, na který můžeme být hrdí! Chybět nebudou hry, tábornictví a společná dobrodružná výprava přírodou.

Projekt PATRONÁTY má pro nás hluboký význam, neboť se díky němu můžeme dlouhodobě podílet na ekologické proměně místa v naší krajině a tím si utváříme osobní vztah nejen ke konkrétnímu místu, ale realizujeme pomoc přírodě ve velmi konkrétních souvislostech. >>Vyráběli jsme ptačí budky, >>sázeli stromy a nyní náš příběh pokračuje.

Sraz: V sobotu ráno v 08:55 na autobusovém nádraží v Hronově

S sebou: Dobré boty (nejlépe impregnované), oblečení dle počasí (zašpinění by nemělo vadit), svačinu na celý den vč. něčeho malého na opečení na oheň, pití (můžete teplý nápoj v termosce), KPZ, kapesní nožík, něco na sezení na trávě v přírodě.

Návrat: V 16:45 na autobusovém nádraží v Hronově. V případě hladšího průběhu akce může být návrat již v 14:45 hod. Dáme z akce vědět.

Cena: Kč 100,– / účastníka (v ceně je doprava na místo a zpět).

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950

 

Datum:
13. Duben 8:55 - 16:45
Vstupné:
Kč 100,-- / účastníka

Vyplnit přihlášku