Domino

Outdoorová víkendovka

Parta kamarádů dostane vysílačku, mapu s povinnými body, zabalí si mobil, kotlík, KPZ a vyráží. Cestou musí navštívit všechna místa a na všech kontrolách se hlásit do vysílačky. Zpětně pak dostává další istrukce. Cestou se o sebe musíme postarat. Nikdo nesmí zůstat vzadu, plníme úkoly, lezeme po stromech, hledáme důležitý materiál, který nám zde vedoucí ukryli. Na konci se všechny týmy shledáme a společně vaříme oběd.

I tak zní obyčejný popis části dne naší outdoorové víkendovky. Na dobrodružství chtivé děti čekají tábornické výzvy, vaření na ohni, spousta her v lese. Po návratu se zrelaxujeme u společného kina, abychom den zakončili akčně NERF bitvami a hrami ve velkém sále.

Jaká byla obdobná výprava před rokem?

Určeno pro: děti 8 – 15 let. Účast není podmíněna členstvím v tábornickém kroužku.

Sraz na akci: V sobotu 11.5. ráno v 10:00 v DDM Domino. Zde se setkáme, uložíme si vaše „velká“ zavazadla, uhradíte účastnický poplatek.

S sebou:

Je třeba zabalit dvě zavazadla. Jeden batoh na jednodenní výpravu, druhé zavazadlo na program uvnitř s věcmi na spaní.

  • Na výpravu ven: kvalitní boty, oblečení adekvátní aktuálnímu počasí a vhodné do přírody, do lesa. Batoh, v něm KPZ (pravidelní táborníci zřejmě mají, kdo nemá, není to překážka), kdo má, tak vlastní křesadlo, kapesní nožík (pečlivě uzavřený a zabalený!, děti poučte, že nemají dovoleno kapesní nůž používat bez přímého vyzvání vedoucího), svačinu na venkovní dobrodružství (mimo vaření na ohni – zajistí organizátor), dostatek obyčejné pitné vody. Ta bude nutná na pití a samotné vaření, příp. úklid ohniště. Alespoň 1,5 l na účastníka! Kdo má, vezme si na krk píšťalku. Doporučujeme náhradní ponožky a podložku na sezení na zemi.
  • Na vnitřní část: sportovní přezůvky, spacák, karimatku (Domino bohužel zatím nevlastní pohodlnější matrace na přespávání), hygienické potřeby, sportovní pohodlné oblečení (tepláky nebo kraťasy), náhradní tričko. Oblečení na spaní, NERF blaster (bez nábojů) – kdo nemá, tomu zapůjčíme.

Strava: Kombinovaná. Děti potřebují: svačinu na celodenní výlet (tedy alespoň 2 vyvážené porce jídla), jednu další menší svačinu do DDM před večeří a nedělní snídani. V ceně akce mají zajištěno: Společný oběd uvařený na ohni (obvykle vaříme polévku, nebo buřtguláš), sobotní večeři (objednáváme si jídlo). Pitný režim samozřejmě zajištěn.

Cena: Kč 400,– / účastníka. V ceně je ubytování, sobotní vaření na ohni, večeře (pizza), příp. materiál na hry.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – tel. 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Konec akce: V neděli 12.5. v 10:00 v DDM Dominu

 

 

Datum:
11. Květen 10:00 - 12. Květen 10:00
Vstupné:
Kč 400,-- / účastníka

Vyplnit přihlášku