Domino

Nerfliga! Přátelské utkání v Hradci Králové podruhé

Výlet do Hradce Králové spojený s účastí na přátelském turnaji v Nerfu.

>> Fotografie z poslední podobné akce

Nerf! se nehraje pouze v Hronově, ba dokonce existuje celostátní Nerfliga. A i když se zřejmě nebude nikdy jednat o veřejností navštěvovanou a médii sledovanou událost, mluvíme o dobré iniciativě především pro děti. Jestli nás Nerf každý týden něco učí, je to fér play hra, chápání pravidel, spolupráce v různorodých týmech a řešení mnoha různých herních scénářů.

Nyní se chceme potkat s další partou podobně naladěných dětí a přátelský turnaj nám to setkání zpestří.

Sraz: 20.5. 2023 v 7:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: do batůžku dětem připravte sportovní převlečení vč. bot, flašku s pitím, svačinu na celý den (volte více menších svačin, ideální je zahrnout ovoce, energetické tyčinky), vlastní NERF blaster (zbraň nesmí být elektrická, ideální je se zásobníkem do 10 nábojů, zbraň lze zapůjčit u nás v DDM po předešlé domluvě), ochranné brýle.

Návrat zpět: 20.5. v 17:08 na vlakové nádraží (v případě jiného časového rozložení turnaje se může doba návratu lišit. V takovém případě byste byli informováni).

Cena: Kč 200,– / účastníka (v ceně je doprava účastníků tam a zpět, doprava v místě konání). DDM účastníkům hradí náklady spojené se startovným a dalším zabezpečením akce. Poplatek uhradíte vedoucímu při nástupu na akci ráno u vlaku.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlášky:

Datum:
20. Květen 7:30 - 17:08
Vstupné:
Kč 200,--