Domino

NERF v Dominu

Zážitková akce s přespáním – první svého druhu v Dominu. Velké NERF dobrodružství, určeno pro děti 8 – 13 let, které mají vlastní vlastní NERF pistoli/pistole. Na děti čekají pohybové hry, noční bojovka, přespání v Dominu a sobotní velká NERF etapová hra. 

Sraz na akci: v pátek 26.4. v 17:00 v DDM Domino ve Velkém sálu v přízemí.

S sebou: vlastní NERF zbraň (případně více, pokud dítě potřebuje / nutně chce). Každou zbraň vč. všech odjímatelných komponentů označte jmenovkou. Standardní NERF náboje zajišťuje organizátor akce. Ochranné brýle (bez nich nebude možné se akce účastnit), přezůvky, pohodlné oblečení dovnitř do Domina (něco lehkého, vhodného na pohyb), oblečení na ven, které se může zašpinit, spacák, karimatku, převlečení na noc, hygienické potřeby.

Strava: Vlastní po celou dobu akce. Na pátek dětem zabalte večeři, v sobotu by měly mít něco na snídani a svačinu. Prostor pro jídlo vždy dostanou, doporučujeme vzhledem k povaze akce vybavit děti dostatkem ovoce, energetických tyčinek,.. Pití po celou dobu akce bude zajištěno. Doporučujeme vlastní flašku na pití.

Cena: Kč 200,– / účastníka. V ceně je ubytování, pedagogický dozor a materiál na zajištění akce.

Konec akce: V sobotu 27.4. ve 12:00 hodin v DDM Dominu.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlášení: Přihlašování na akci bylo již uzavřeno.

 

 

Datum:
26. Duben 17:00 - 27. Duben 12:00
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka