Domino

Nerf turnaj v Hradci Králové

Výlet do Hradce Králové spojený s účastí na přátelském turnaji v Nerfu.

>> Fotografie z podobné akce

Nerf! se nehraje pouze v Hronově, ba dokonce existuje celostátní Nerfliga. A i když se zřejmě nebude nikdy jednat o veřejností navštěvovanou a médii sledovanou událost, mluvíme o dobré iniciativě především pro děti. Jestli nás Nerf každý týden něco učí, je to fér play hra, chápání pravidel, spolupráce v různorodých týmech a řešení mnoha různých herních scénářů.

Nyní se chceme potkat s další partou podobně naladěných dětí a přátelský turnaj nám to setkání zpestří.

Sraz: 24.03. 2024 v 7:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: do batůžku dětem připravte sportovní převlečení vč. bot, flašku s pitím, svačinu na celý den (volte více menších svačin, ideální je zahrnout ovoce, energetické tyčinky), vlastní NERF blaster (zbraň nesmí být elektrická, ideální je se zásobníkem do 10 nábojů, zbraň lze zapůjčit u nás v DDM po předešlé domluvě), ochranné brýle.

Návrat zpět: 24.03. v 17:08 (nebo 18:09 – dle programu v Hradci Králové, v takovém případě byste byli informováni) na vlakové nádraží.

Cena: Kč 200,– / účastníka (v ceně je doprava účastníků tam a zpět, doprava v místě konání). DDM účastníkům hradí náklady spojené se startovným a dalším zabezpečením akce. Poplatek uhradíte vedoucímu při nástupu na akci ráno u vlaku.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Datum:
24. Březen 7:30 - 17:08
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka

Vyplnit přihlášku