Domino

Minecraft v Dominu

Minecraft přenesený do reality podruhé. Crafti! Seber všechnu odvahu a vydej se do světa, kde tma je příslibem velkého dobrodružství.

Akce s přespáním, nástup v Pátek 20.4. v 17:00 hodin v DDM Domino, konec v sobotu 21.4. v 15:00 v Dominu. Vhodné pro děti 8-12 let, které znají Minecraft.

Na děti čeká zážitková etapová hra inspirovaná tématem Minecraftu. Můžete tedy děti na akci vybavit v rozumné míře zajímavými módními doplňky, které Minecraft připomínají. Výrazně tak přispějete k vylepšení atmosféry akce. Fotky z minulého ročníku zde.

Sraz: 20.4. 2018 v 17:00 hodin v přízemí DDM Domino Hronov – klub Amígo (zde proběhne prezence a uhradíte účastnický poplatek).

S sebou: Spacák, karimatku, přezůvky do Domina (lepší je pevnější obuv), hygienické potřeby, oblečení na spaní, oblečení do Domina (sportovní, lehké), vhodné oblečení na ven (takové, kde naopak zašpinění nebude tolik vadit), baterku, červenou blikačku (označenou jménem), kapesní nožík na sobotní etapovou hru. Není povinné, ale doporučujeme vlastní šátek (na hry), tužku a blok, kdo má, tak KPZ, velmi nám pomůže balíček starých novin. V případě nevlídné předpovědi počasí pláštěnku a holínky. Malý batůžek na sobotní výlet, do kterého se vejde pláštěnka, pití a svačina.

Strava: Vlastní. Z vlastních zásob tedy pořiďte večeři, něco na snídani a dvě menší svačiny na ven na sobotu. Děti si upečou/uvaří jedno společné jídlo v sobotu na ohni. Tuto položku zajišťuje organizátor a je v ceně akce. Pitný režim zajištěn.

Cena: Kč 100,– / účastníka (v ceně je ubytování, programové technické zajištění, pedagogický dozor, pitný režim a oběd v sobotu).

Konec akce: V sobotu 21.4. ve 14:00 hodin v DDM Domino.

Přihlašování: Přihlašování na akci již bylo ukončeno.

Kontakt: Karel Neuschl 775 031 950

Datum:
20. Duben 17:00 - 21. Duben 14:00
Vstupné:
Kč 100,-- / účastník