Domino

Listopadová robinsonská výprava

Jednodenní výprava robinsonů, kluků ze Survivalu a klidně také rodičů do tajů krajiny v okolí rozhledny u Markoušovic. Čeká nás cestování vlakem (které už máme v malíku), průzkum míst, které je poseto bunkry z druhé světové války a samozřejmě tábornická výzva!

Akce je nejen pro děti z výše uvedených kroužků.

Jaká byla poslední akce?

Sraz: V sobotu 19.11. 2022 v 8:45 hod. na vlakovém nádraží v Hronově (vlak odjíždí v 9:09 hod.)

S sebou: kvalitní kotníkovou obuv (obuv by měla odolat všudypřítomné podzimní vlhkosti, měla by být impregnovaná), oblečení do přírody, dle počasí volte příp. pokrývku hlavy, slabé rukavice, teplou bundu, která odolá dešti, příp. pláštěnku. Do batohu dostatek pití, svačinu na celý den (trasa bude dlouhá 9 km, budeme několikrát odpočívat), zkušený dobrodruh určitě zabalí i něco na sezení na mokré a studené zemi. KPZ, kdo má – může křesadlo, kapesní nožík (zavřený, pečlivě zabalený v batohu), něco na opečení na oheň, píšťalku (může mít dítě na krku). Lze doporučit např. jedny náhradní ponožky a tričko.

Návrat: v 16:48 na vlakové nádraží v Hronově. Přijede už za tmy.

Cena: Kč 150,– / člen kroužku Mladý Robinson nebo Survival, Kč 200,– / ostatní děti. Rodiče doprovázející dítě si platí pro sebe pouze dopravu. Poplatek hradíte do rukou vedoucího akce při nástupu. V ceně je doprava účastníků, pedagogický dozor, příp. materiál na aktivity, drobné ceny.

Kontakt: Karel Neuschl, 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Přihláška:

Datum:
19. Listopad 8:45 - 16:48
Vstupné:
Robinsoni a Survival Kč 150,--, ostatní Kč 200,--