Domino

Jdeme na lano!

POZOR!!! – ZMĚNA TERMÍNU !!! 20. 6  → 27.6.2020

 

Lekce lezení na laně je pro děti, kterým bude letos minimálně 10 let (narozeny 2010), a které chodí na kroužek lezení minimálně 2 roky. Budeme lézt nižší věžičky na Horním Ostaši. Děti budou vždy lézt „na druhém/ na top rope“, což znamená, že na skále už bude připraveno natažené lano, na které se přivážou a my je budeme jistit.

Sraz bude v 10:00 na Ostaši na parkovišti, kde na Vás budu čekat. Rodiče, kteří děti přivezou, samozřejmě mohou strávit čas s námi, nebo si třeba mohou projít skalní okruh, či si dát něco dobrého v hospůdce – To je jen na Vás.

Co s sebou: pevné uzavřené boty s dobrým vzorkem nebo lezečky pokud máte. Lezečky budu mít také na půjčení, ale ne každému sednou. Vhodné jsou dlouhé sportovní kalhoty, triko a starší mikina nebo ještě jedno triko s dlouhým rukávem. Na lezení je lepší mít oblečení z pevnější látky, aby se děti neodřely. Vezměte si také svačinu, pokrývku hlavy a dostatek pití. Ostatní lezecké vybavení bude připraveno na místě.

Lezení bude trvat cca 3-4 hodiny (uvidíme dle situace) a je zdarma.

Na tuto výjimečnou akci je nutno se přihlásit zprávou na mail  kulichova@dominohronov.cz, protože je omezená kapacita 15 dětí. Pokud s námi půjdete i jako rodiče, tak mi to taky prosím připište do mailu.

V případě deště nebo mokrých skal přesuneme akci na neděli 21.6 nebo případně o týden později. Informovala bych Vás emailem.

Těšíme se na Vás!

Áďa (Adéla Kulichová), Petr a Tom

Případné dotazy mailem nebo na 773 628 887

Datum:
27. Červen 10:00 - 14:00
Vstupné:
ZDARMA, ale nutné přihlášení!