Domino

Jarní prázdniny s Dominem

Hry, bojovky, vyrábění, boulderová stěna, Minecraft, soutěže, zkrátka kvalitní trávení volného času. To čeká na účastníky jarních prázdnin v Dominu. Můžete se přihlásit jak na konkrétní dny, tak na celý týden. Vždy od rána do odpoledne.

->Fotografie jednoho z minulých ročníků

Obecné informace:

Začátek programu: Každý den v 8:00 hodin v DDM Domino. Domino bude otevřeno od 7:45.

Konec programu: Vždy v 15:00 hodin v DDM Domino.

Strava: Vlastní po celý den (volte tedy více svačin a jednu „obědovou“ porci), poučte děti o tom, jaké jídlo s sebou mají a kdy jej mají jíst. Pitný režim zajištěn.

S sebou: Přezůvky (vhodnější je sportovní obuv než pantofle), malý batoh na výlety, flašku s pitím (alespoň 1 l), šátek (na hry), vhodné oblečení na sportovní program v budově (tepláková souprava např.), vhodné oblečení na pobyt venku (děti se mohou umazat).

Cena: Kč 200,–/dítě/den (cena zahrnuje materiál na hry a vyrábění, drobné odměny, pedagogický dozor, v případě výletů i dopravu). Cenu uhraďte do rukou vedoucího při nástupu na akci příslušný den ráno.

Program a kontakty:

Pondělí 20.2. (kapacita je již zaplněna): Veselé a pohybové hry uvnitř, Minecraft, Nerf, procvičování týmové spolupráce. Najdeme všechny indície s informací o pokladu?
Vedoucí: Karel Neuschl, tel. 775 031 950

Úterý 21.2., Bojovky, výprava do lesa, hry venku, tábornické aktivity. Zvládneme si opéct něco na ohni a snad objevíme díky informacím z předešlého dne i poklad!
Vedoucí: Karel Neuschl, tel. 775 031 950

Středa 23.2. (kapacita je již zaplněna): Zveme všechny šikovné kluky a holky na Miš – Maš den s Vrťapkou. Čeká nás vyrábění, soutěže, hry a s kamarádem Vrťapkou rozpleteme záhadu a tajemné zprávy.
Vedoucí:. Monika Bohadlová, tel.: 736 768 958

Čtvrtek 24.2. (kapacita je již zaplněna): Zveme všechny šikovné kluky a holky na Miš – Maš den s Vrťapkou. Čeká nás vyrábění, soutěže, hry a s kamarádem Vrťapkou rozpleteme záhadu a tajemné zprávy.
Vedoucí: Monika Bohadlová, tel.: 736 768 958

Pátek 25.2., Zveme vás na výpravu do skal. V lesním a skalnatém terénu ujdeme cca 7 km, cestou se umažeme od bláta, namočíme v kalužích, budeme lézt a skákat po kamenech. A určitě zvládneme společně i rozdělat ohěn a opéct buřty (nebo nějaký ten rohlík).
Vedoucí: Tomáš Buriánek, tel.: 775 951 461

Přihlášky: Účastník je na akci přihlášen vyplněním elektronické přihlášky.

Datum:
20. Únor 8:00 - 25. Únor 15:00
Vstupné:
200 Kč / den