Domino

Herní odpoledne pro Mladé Robinsony

A nejen pro ně. Těší se děti do kolektivu a ven? Potřebují uvolnit přebytek energie, být na čerstvém vzduchu s kamarády v přírodě? Pak by je mohl připravený program oslovit. Pro děti jsme přichystali hned 3 herní odpoledne. Přihlásit se můžete klidně na všechny 3, kapacita je omezená. Další program do konce května ještě připravujeme.

Tradiční herní odpoledne, jak jej znají děti z kroužku na tradičních místech na loukách a v lesích nad Hronovem. Dvouhodinový aktivní program budou střídat klidné aktivity zaměřené na komunikaci a sociální rozvoj.

Na tuto akci jsme připravili 3 termíny, je možné se přihlašovat na všechny uvedené akce až do vyčerpání kapacity.

S sebou: Vyplněné čestné prohlášení, dostatek pití (minimálně 1,5 litru nejlépe obyčejné vody), malou svačinu (nejlépe ovoce, energetickou tyčinku), náhradní tričko (pokud se dítě propotí, může si na klidnější aktivitu vzít suché), kvalitní boty na pohyb, tužku a papír, vlastní šátek na hry.

Cena: na akci budeme vybírat jednorázový režijní poplatek 20 Kč / osobu. Peníze děti odevzdají do rukou vedoucího při nástupu na akci.

První akce začíná: Ve středu 12.5. v 15:00 hodin u budovy DDM, děti budou mít možnost si nechat některé věci v zamčené šatně.

Každá Akce končí: v 17:00 před budovou DDM.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, 775 031 950

Přihlášky:

Datum:
12. Květen 15:00 - 17:00
Vstupné:
Kč 20,-- / účastníka