Domino

Eskymácká výprava

Vydej se na zimní výpravu, při které využiješ své získané tábornické dovednosti. KPZ nezbytná! Čeká tě ale také plavání v bazénu, noční kino a tradiční hry ve známé partě kamarádů.

Zážitkový program prověří děti v tábornických dovednostech, procvičí orientaci v terénu, zahrají si hry v přírodě. Program v bazénu má za cíl učit děti nebát se vody. V hronovské klubovně na Robinsony čeká promítání fotek z letošní činnosti, večerní kino, stolní hry, příp. večer s kytarou. Konec akce je v neděli v klubovně.

Sraz: V sobotu 23.2. v 9:30 v klubovně hronovského oddílu Lotři (za Penny marketem). Zde zaplatíte poplatek za akci a děti si zde nechají část zavazadel.

Konec akce: V neděli na stejném místě, také v 9:30.

S sebou: V sobotu nás čeká celodenní výlet zakončený návštěvou plaveckého bazénu. Do batohu zabalte pití, svačinu na celý den, plavky, ručník, mýdlo/sprchový gel. Doporučuji také náhradní tričko a ponožky. Samotné oblečení na výlet volte dle počasí, ale aby případné ušpinění tolik nevadilo. Kvalitní obuv.

Do klubovny (nejlépe do zvláštního zavazadla) zabalte spacák, oblečení na spaní, hygienické potřeby. Kdo má, může si vzít karimatku, pro některé jsou v klubovně matrace.

Doporučuji kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Naopak nedoporučuji dávat dětem mobilní telefony.

Strava: Vlastní v sobotu přes den (volte spíše více menších svačin, ideální jsou energetické sušenky, ovoce), v sobotu večer a v neděli ráno je strava společná a zajištěná.

Cena: Kč 350,– (v ceně je ubytování, doprava, strava, vstup do bazénu, materiál na hry a pedagogický dozor.)

Kapacita akce je omezená! Vyhrávají včas přihlášení účastníci. Přihlášku děti dostaly na kroužku, k vyzvednutí je také na vývěsní ploše v Dominu a u vedoucího akce. Příp. si ji stáhněte zde.

 

Datum:
23. Únor 9:30 - 24. Únor 9:30
Vstupné:
Kč 350,-- / dítě