Domino

Vrátili jsme se z letního tábora

16.7.2023

40 překvapených obličejů , 40 různých příběhů proč se ocitly právě tady. Někteří ostřílení zkušení táborníci, někteří poprvé v životě na táboře mimo domov, někteří dokonce v kolektivu, kde nikoho neznají. Tak začalo naše týdenní dobrodružství na tradičním letním táboře v Havlovicích.

>> Kompletní fotogalerie z akce

4 kovbojské klany měly jednu společnou misi: vystavět kolejnice pro zásobování do města Black Water. Na zcela neznáném území divokého západu.

Čelili přepadení banditů, usmiřovali se s indiány🤝, pracovali s mapou🗺, vařili na ohni🔥 a přespávali venku🌠, aby zase bránili poklad v táboře, transportovali oheň přes řeku, vyráběli film a tančili Zuzanu. Unavili se při celodenním výletu, soupeřili v Nerf aréně💪 a večer zpívali v přátelském kruhu u táboráku.🎸🌄

A opět se to stalo. Všechno to společné dobrodružství se ukázalo jako pouhý prostředek k získání toho nejdůležitějšího: sebepoznání! Domů se děti vrací unavené, spálené od slunce a kopřiv, umazané, pořezané od kapesního nožíku🩹, ale plné zážitků, dovedností, příběhů a s novými velkými kamarády, které ještě před 7 dny vůbec neznali.

Tohle všechno by se nemohlo stát, kdyby se dvanáctka lidí neodhodlala vzdát se na 7 dní svého běžného života, pohodlí a také pracovních starostí a nevěnovali svůj volný čas té neodpovědnější práci: starali se o děti. Ať už to byli kuchařky👩‍🍳, pomocníci v kuchyni, zdravotník🧑‍⚕ nebo instruktoři🦵💪, všichni ti lidé v táboře nechali kus sebe a za to jim patří dík a uznání.

A co dál? Kompletní fotogalerie je již nyní na našem webu, sledujte Facebook, protože tábor je jedna z mnoha úžasných akcí, které můžete s Dominem zažít a případně zase za rok (možná) na o trochu delším🤫 táboře v Havlovicích na viděnou!