Domino

Tábornický pětiboj v Suchém Dole

Krátká akce s přespáním ve škole, hry venku i uvnitř, noční kino i noční hra v prostorách školy, tábornictví, krásná příroda na úpatí Broumovských stěn, kamarádi a spousta legrace.

Robinsony si pozvaly do školy děti ze ZŠ Suchý Důl. Samy tam budou přespávat. A protože se vedoucí vzájemně znají, slovo dalo slovo… Pro Robinsony je to unikátní příležitost zažít ještě před koncem kroužkové činnosti krátké a zajímavé dobrodružství.

Sraz na akci: 12.5.2023 v 16:00 hodin na autobusovém nádraží v Hronově. Sem přijdete se zabalenými batohy.

S sebou: Do jednoho většího zavazadla si připravte spacák, karimatku, můžete něco pod hlavu, oblečení na spaní, hygienické potřeby (kartáček, pastu, malý ručník), náhradní spodní prádlo, náhradní tričko, lehčí oblečení na hry uvnitř (stačí kraťasy), dítě by mělo s sebou mít mikinu i bundu (buď na sobě, nebo sbalenou), baterku a především přezůvky.

Do menšího batohu můžete připravit kapesní nožík (uzavřený a uložený na bezpečném místě), KPZ (pouze ti, kdo mají), píšťalku (ideálně už na krku), můžete sem uložit i vlastní jídlo a flašku s pitím.

Strava: Vlastní. Děti budou potřebovat jednu svačinu na páteční odpoledne, něco malého na opečení na ohni (ideálně večeřovou porci), sobotní snídani a malou svačinu na dopoledne. Myslíme si, že snídaně bude částečně pokrytá koláči a buchtami od maminek, teplý čaj zajištěn, nádobí zajištěno.

Návrat: 13.5.2023 v 12:45 hod. na autobusové nádraží v Hronově.

Cena: Kč 100,– / dítě (v ceně je doprava, ubytování a náklady spojené s realizací akce). Poplatek uhradíte vedoucímu při nástupu na akci na autobusovém nádraží.

Přihláška + poznámka: Vážení rodiče, pro malé děti by doprava velkých zavazadel mohla být nad jejich síly. Prosím, nabídněte nám laskavou pomoc s dopravou batohů v pátek z Hronova do Suchého Dolu a v sobotu ze Suchého Dolu do Hronova.

Datum:
12. Květen 16:00 - 13. Květen 12:45
Vstupné:
Kč 100,--