Domino

Přijďte se pohnout !

Rád bych pozval všechny, kdo chtějí objevovat možnosti (nejen) svého těla. V několika hodinách ochutnáme na vlastní kůži trochu jiné způsoby, jakými můžeme učit tělo novým dovednostem a zkoumat své hranice. 

Tělo není jen tak nějaká věc nebo stroj. Je to dokonalý celek, který je projevem našich vnitřních procesů, myšlení, nálad, atd. Proto i při práci s ním se snažím o to, stimulovat jej z co nejvíce uhlů.

Na workshopu se budeme zabývat nejen mobilitou, efektivitou pohybu a akrobacií, ale zkusíme si i ztvárňovat naše představy a spolupracovat s ostatními.

O mně:

V současné době jsem členem novocirkusových  souborů La Putyka a The Losers. Neskutečně mě baví zkoumat pohyb a řeč, kterou vytváří. Bavím se tancem, lezením ve skalách, čtením a hledáním možností sebevyjádření.

Oblékněte se do pohodlného sportovního oblečení. Nejvhodnější budou dlouhé kalhoty i triko, nebo mikina. Budeme se válet po zemi, tak aby vám to bylo příjemné a nemuseli jste řešit, že se umažete.

Těším se na Vás,

Tom Brťák Brt

(Pohybový workshop je vhodný pro všechny děti od 10ti let se zájmem o sport, tanec či divadelnictví. Je však omezená kapacita, takže je nutné se přihlásit mailem na kulichova@dominohronov.cz . Pro více informací můžete také volat 773 628 887. )

 

Datum:
12. Červen 14:00 - 17:00
Vstupné:
ZDARMA, ale nutné přihlášení!