Domino

Přespávačka robinsonů

Je jaro a to si úplně říká o další výpravu ven! Tentokrát do lesů nedaleko Hronova. Na dobrodružství chtivé děti čekají tábornické výzvy, vaření na ohni, spousta her v lese. Po návratu se zrelaxujeme u společného kina, abychom den zakončili vesele NERF bitvami a hrami ve velkém sále.

 

Jaká byla naše poslední výprava? Podívejte se!

Sraz na akci: V sobotu ráno v půl desáté v DDM Domino. Zde se setkáme, uložíme si vaše „velká“ zavazadla, uhradíte účastnický poplatek.

S sebou:

  • Na výpravu ven: kvalitní boty, oblečení adekvátní aktuálnímu počasí a vhodné do přírody, do lesa. Malý batoh, v něm KPZ (děti by již měly znát a vlastnit), kdo má, tak vlastní křesadlo, kapesní nožík, svačinu na venkovní dobrodružství (mimo vaření na ohni – zajistí organizátor), dostatek obyčejné pitné vody. Ta bude nutná na pití a samotné vaření, příp. úklid ohniště! Kdo má, vezme si na krk píšťalku. Doporučujeme náhradní ponožky.
  • Na vnitřní část: sportovní přezůvky, spacák, karimatku (Domino bohužel zatím nevlastní pohodlnější matrace na přespávání), hygienické potřeby, sportovní pohodlné oblečení (tepláky i kraťasy), náhradní tričko. Oblečení na spaní, NERF blaster (bez nábojů) – kdo nemá, Domino může nějaké blastery zapůjčit.

Strava: Vlastní, děti potřebují svačinu na ven (vyjma vaření na ohni), svačinu na pozdní odpoledne (vyjma večeře, objednáme si hromadně Pizzu, kterou mají děti v ceně akce), nedělní snídani. Pití uvnitř samozřejmě zajištěno :-).

Cena: Kč 350,– / účastníka. V ceně je ubytování, sobotní vaření na ohni, večeře (pizza), příp. materiál na hry.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – tel. 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Konec akce: V neděli 24.4. v 09:30 v DDM Dominu

Přihlašování je ukončeno.

Datum:
23. Duben 9:30 - 24. Duben 9:30
Vstupné:
Kč 350,-- / účastníka