Domino

Podzimní prázdniny v Dominu – Zážitkový výlet do skal

Zážitkový výlet do skal

Výlet na Ostaš – pohodová procházka krásnou podzimní přírodou krajem skal (skalní vyhlídky, skalní labyrinty a města) a jezer, vyzkoušíme si geocaching, cestou si zahrajeme hry v přírodě a opečeme buřty na ohni. Vhodné pro děti od 9 let, které se nebojí pohybu v přírodě a ujdou bez problému 12 km.

Sraz: V 8:00 hodin v DDM Domino, klub Amígo v přízemí.

S sebou: Na sebe kvalitní obuv (nejlépe s impregnací), vhodné oblečení do přírody, kde případné zašpinění nebude vadit (volte více tenčích vrstev) do jednoho batohu pití na celý den, pláštěnku, vlastní jídlo na celý den (vzhledem k povaze akce volte více menších svačin), něco na opečení na oheň (pokud dítě nejí buřty, dejte mu nějakou alternativu k ohřátí na ohni), kapesní nožík, kdo má, tak KPZ, šátek (na společné hry), náhradní ponožky a tričko. Můžete také drobné kapesné na pamlsky na Ostaš, pokud bude otevřen kiosek. Vše musí být sbalené v jednom batohu, které si bude dítě celý den nést na zádech. Tip: balte věci společně, ať má dítě přehled, kde co má a co mu také patří.

Konec akce v 15:00 hodin v DDM Domino. V případě závažné nepřízně počasí se výlet ruší a akce se přesune do klubovny turistického oddílu Lotři v Hronově. V takovém případě Vás bude vedoucí akce předem o této změně informovat.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, 775 031 950

 

Datum:
26. Říjen 8:00 - 15:00
Vstupné:
Kč 150,-- / účastníka