Domino

Paintball survival výprava do Hradce Králové

Připravte si starší boty a oblečení na převlečení, protože se rozhodně zapotíte. Dobrý kolektiv je tam, kde existují společné zážitky. A my si je jedeme nadělit. Paintballové kolbiště a výlet do Hradce Králové do Mc´Donalds. Přihlaste se.

Zážitková akce účastníků z kroužku Survival si dává za cíl upevnit vzájemné vazby a podpořit děti v čelení zajímavých výzev.

Sraz na akci: V neděli 6.11. v 7:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: Jídlo a pití na celý den. Dále je také vhodné vzít do batohu převlečení na paintball, jako starou mikinu, tepláky, montérky a také nějaké starší boty. Na hřišti půjčují kombinézy, ale pod ně je lépe se převléknout.

Z důvodu hygienického opatření nepůjčují ochranné rukavice. Lze je nahradit vašimi vlastními, např. pracovní, cyklistické, nebo si v místě konání zakoupit rukavice za 35 Kč, které vám zůstanou. Ochranné masky, kombinézy a zbraně jsou dezinfikovány a v ceně.

Konec akce: V neděli 6.11. v odpoledních hodinách (pokusíme se stihnout spoj, který  do Hronova přijíždí v 16:08).

Cena: Kč 500,– (v ceně je doprava a vstup na paintballové hřiště). Poplatek uhradíte do rukou vedoucího při vstupu na akci. V ceně není plánované občerstvení v Hradci Králové (každý musí mít vlastní kapesné).

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihláška:

Přihlašování na akci bylo pozastaveno, kapacita byla naplněna. Stále přijímáme přihlášky na –> Outdoorový víkend v Dědově

Datum:
6. Listopad 7:30 - 16:00
Vstupné:
Kč 500,--