Domino

Nerfliga! Přátelské utkání v Hradci Králové

Výlet do Hradce Králové spojený s účastí na přátelském turnaji v Nerfu.

Nerf! se nehraje pouze v Hronově, ba dokonce existuje celostátní Nerfliga. A i když se zřejmě nebude nikdy jednat o veřejností navštěvovanou a médii sledovanou událost, mluvíme o dobré iniciativě především pro děti. Jestli nás Nerf každý týden něco učí, je to fér play hra, chápání pravidel, spolupráce v různorodých týmech a řešení mnoha různých herních scénářů.

Nyní se chceme potkat s další partou podobně naladěných dětí a přátelský turnaj nám to setkání zpestří.

Sraz: 21.1. 2023 v 7:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: do batůžku dětem připravte sportovní převlečení vč. bot, flašku s pitím, svačinu na celý den (volte více menších svačin, ideální je zahrnout ovoce, energetické tyčinky), vlastní NERF blaster (zbraň nesmí být elektrická, ideální je se zásobníkem do 10 nábojů), ochranné brýle.

Návrat zpět: 21.1. v odpoledních hodinách (záleží na délce trvání turnaje), nejpravděpodobněji v 15:08 na vlakové nádraží.

Cena: Kč 200,– / účastníka (v ceně je doprava účastníků tam a zpět, doprava v místě konání). DDM účastníkům plně hradí náklady spojené se startovným a dalším zabezpečením akce. Poplatek uhradíte vedoucímu při nástupu na akci ráno u vlaku.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlášky:

Přihlašování je ukončeno, kapacita akce je zcela zaplněna.

Datum:
21. Leden 7:30 - 15:08
Vstupné:
Kč 200,--