Domino

Minecraft v Dominu

Přenesli jsme Minecraft do reálného světa! Dvoudenní zážitková akce pro děti, které žijí tímto fenoménem, nebude ani tak o hraní Minecraftu v počítači, jako o pohybu, zážitku, vyrábění a sdílení všeho, co na mladé minecrafťáky čeká.

Pozor změna! Akce bude v sobotu ukončena o 60 minut dříve – tedy v 10:30! Děkujeme za pochopení.

Vhodné pro děti 8 – 12 let, které alespoň trošku znají svět Minecraftu.

S sebou: přezůplakatvky, spacák, karimatku, oblečení na hry do Domina (vhodné něco lehčího, pohodlnějšího), oblečení na hry venku (v tom děti přijdou – mělo by být takové, aby případné zašpinění tolik nevadilo), hygienické potřeby, ručník, náhradní tričko a ponožky, oblečení vhodné na spaní, baterka, šátek, zápisník, tužka, KPZ (pouze ti, co ji již mají). Malý batoh na výlety (do kterého se vejde šátek, zápisník, tužka, příp. KPZ, svačina a pití.

Strava: vlastní. Vybavte děti svačinami, prostor na jídlo dostanou v pátek večer, v sobotu ráno a dopoledne. Pití dětem budeme do flašek průběžně doplňovat.

Cena: Kč 100,– / účastníka. V ceně jsou výdaje na materiál a pedagogický dozor, ceny za účast na akci.

Začátek a konec: Nástup na akci je v pátek v 17:00 hodin v DDM Domino, klub Amigo (přízemí) – zde uhradíte poplatek za akci. Konec akce bude na stejném místě v sobotu v 10:30.

Kontakt na organizátora akce: Karel Neuschl – 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Účastník musí vyplnit přihlašovací formulář, přihláška se stává ihned platná.

Přihlašování na akci již bylo ukončeno.

Datum:
7. Duben 17:00 - 8. Duben 10:30
Vstupné:
100