Domino

Jarní tábor 2022

Sloup v Čechách, Severní Čechy, skalní labyrinty, jeskyně, hrady a zámky, bojovky, hry, kamarádi, ale také vaření na ohni, zpívání u kytary, společné poznávání světa kolem nás. Věřte nevěřte, jedeme na jarní prázdniny na chalupu!

Jedeme sem.

Sraz k odjezdu: v neděli 13.2. v 11:30 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: kartičku pojištěnce, přezůvky, spacák (ne karimatku – je zbytečná a zabírá moc místa), hygienické potřeby, ručník, náhradní spodní prádlo, dostatek ponožek, triček,.. (dostatek znamená nezbytné minimum, vše si povezete na zádech) sportovní funkční oblečení (budeme často chodit), kvalitní obuv, batoh na výlety, termosku, blok, tužku, KPZ, šátek, baterku, kapesní nůž. Pochopitelně oblečení na pobyt v chalupě, dobrou bundu, čepici, rukavice.. Vše toto zabalte do jednoho batohu. Ten musíte bezpečně unést. Max. jedno příruční zavazadlo.

Strava: společná od nedělní večeře.

Návrat: V sobotu 19.2. v 16:08 hod. na vlakové nádraží v Hronově. Když vše dobře půjde.

Cena: Kč 2.800,– / osobu (v ceně je doprava vlaky a autobusy, společná strava od nedělní večeře, vstupy, doprava materiálu,..).

Platby: Uhraďte na účet č. 8272590207/0100, variabilní symbol: 202201 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno přihlášeného dítěte. Pro účastníky nečekaně odhlášené z akce po 05.2. 2022 se vztahuje nevratný storno poplatek 500 Kč.

Podmínky O-N-(T) pro umožnění nástupu účastníka na akci: Dítě musí být buď očkované (certifikát), po nemoci (doložené od lékaře) nebo otestované PCR testem. Tato pravidla platí nyní 3.1. 2022 a mohou se drobně změnit.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl (neuschl@dominohronov.cz), tel. 775 031 950. Na vedení akce se bude dále podílet Tomáš Buriánek (pedagog volného času) a instruktor z DDM.

Na akci budeme cestovat vlakem (děti budou mít pouze osobní zavazadlo), proto bychom si Vás dovolili předběžně oslovit s prosbou o pomoc při přepravě materiálu a dalších zavazadel. Sháníme ochotné rodiče s větším autem (nebo autem s vlekem), kteří by byli ochotní si udělat jednodenní výlet do Sloupu v Čechách. Buď v neděli s materiálem na místo konání akce, nebo v sobotu 19.2. převézt materiál ze Sloupu zpět. Cestovní náklady vám budou uhrazeny.

Přihlaste se pomocí přiloženého formuláře.

Aktualizováno 12.1. 2022: Kapacita akce je v tento moment naplněna. Nové přihlášky považujeme za náhradníky. S dotazy na kapacitu kontaktujte organizátora akce.

Datum:
13. Únor 11:30 - 19. Únor 16:08
Vstupné:
Kč 2.800,--