Domino

Jarní tábor 2022

Sloup v Čechách, Severní Čechy, skalní labyrinty, jeskyně, hrady a zámky, bojovky, hry, kamarádi, ale také vaření na ohni, zpívání u kytary, společné poznávání světa kolem nás. Věřte nevěřte, jedeme na jarní prázdniny na chalupu!

Jedeme sem.

Sraz k odjezdu: v neděli 13.2. v 11:25 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: kartičku pojištěnce, přezůvky, spacák (ne karimatku – je zbytečná a zabírá moc místa), hygienické potřeby, ručník, náhradní spodní prádlo, dostatek ponožek, triček,.. (dostatek znamená nezbytné minimum), sportovní funkční oblečení (budeme často chodit), kvalitní obuv, batoh na výlety, termosku, blok, tužku, KPZ, šátek, baterku, kapesní nůž, kdo má, tak červenou blikačku na kolo, křesadlo, příp. jednu ping-pongovou pálku (není podmínkou). Pochopitelně oblečení na pobyt v chalupě, dobrou bundu, čepici, rukavice.. Nově ještě přibalte plavky. Pro potřeby celotáborové hry vybavte děti jednoduchým textilním doplňkem, který z dětí udělá alespoň částečně pohádkovou bytost (třeba pirátský klobouk, korunu na hlavu, princovský plášť, nějakou masku na obličej, opasek s umělohmotnou šavlí, … prostě cokoli, co drobně změní našeho táborníka v postavu z pohádky a nezabere to místo v batohu něčemu opravdu důležitému). Vše toto zabalte do jednoho batohu, který vám odvezeme doprovodným vozidlem. Do vlaku vezměte nejvýše jedno příruční zavazadlo se svačinou.

Strava: společná od pondělní snídaně, děti tedy potřebují jídlo do vlaku (budou cestovat 4 hodiny) a jídlo na večer do chalupy.

Návrat: V sobotu 19.2. v 16:08 hod. na vlakové nádraží v Hronově. Když vše dobře půjde.

Cena: Kč 2.800,– / osobu (v ceně je doprava vlaky a autobusy, společná strava od pondělní snídaně, vstupy, doprava materiálu,..).

Platby: Uhraďte na účet č. 8272590207/0100, variabilní symbol: 202201 a do zprávy pro příjemce uveďte jméno přihlášeného dítěte. Pro účastníky nečekaně odhlášené z akce po 05.2. 2022 se vztahuje nevratný storno poplatek 500 Kč.

Podmínky O-N-(T) pro umožnění nástupu účastníka na akci: Dítě nad 12 let musí být buď očkované (certifikát), nebo po nemoci (doložené od lékaře). Pro děti pod 12 let nejsou pravidla stanovena. Očekáváme ale od těchto dětí alespoň antigenní samotest před odjezdem (provedete doma, seznámíte nás s výsledkem). Pokud je dítěti více než 12 let a nesplňuje stanovené podmínky, zavolejte vedoucímu akce, dohodnete si spolu alternativu co nejvíce vyhovující pandemickým požadavkům.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl (neuschl@dominohronov.cz), tel. 775 031 950. Na vedení akce se bude dále podílet Tomáš Buriánek (pedagog volného času) a Mirka Hráská (pedagog volného času).

Přihlaste se pomocí přiloženého formuláře.

Aktualizováno 12.1. 2022: Kapacita akce je v tento moment naplněna. Nové přihlášky považujeme za náhradníky. S dotazy na kapacitu kontaktujte organizátora akce.

Přihlašování je již ukončeno.

Datum:
13. Únor 11:30 - 19. Únor 16:08
Vstupné:
Kč 2.800,--