Domino

Jarní prázdniny v Dominu

Prožijte jarní prázdniny v Dominu! Každý den v týdnu na děti čekají pohybové i klidové aktivity, program zaměřený na první stupeň ZŠ, ale své si zde najdou i starší děti! 

plakatNástup na akci: každý den ráno v 8:00 v DDM Domino

Konec akce: v 15:00 v DDM Domino

S sebou: Vybavte děti vhodným oblečením (na ven i dovnitř), takovém, kde případné zašpinění nebude moc vadit. Samozřejmostí je kvalitní obuv na ven, přezůvky, šátek na hry, KPZ (kdo má). Malý batoh (na výlety), do kterého se vejde pití a svačina)

Pokud děti vybavíte mobilními telefony, poučte je, aby si je uschovaly u vedoucího dne, jinak za případné poškození nebo ztráty nemůžeme ručit.

Strava: Vlastní. Pitný režim zajištěn. Doporučujeme více menších svačin, děti budou mít během dne více příležitostí se v klidu najíst. Přibalte pro každého také lahev s pitím (do batohu na případné výlety).

Cena: Kč 100,–/den/dítě. V ceně je materiál na použité rekvizity, materiál na vyrábění, pedagogický dozor.

Účastník je na akci přihlášen vyplněním přihlašovacího formuláře níže a uhrazením poplatku (dle počtu dnů) na účet 8272590207/0100, jako variabilní symbol uveďte číslo „100“, do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte, které jste vyplnili v přihlášce.

PŘIHLAŠOVÁNÍ JE UKONČENO.

Datum:
20. Únor 8:00 - 24. Únor 15:00
Vstupné:
100 Kč / den / účastník