Domino

Jarní prázdniny v Dominu

Hry, boulderová stěna, vyrábění, soutěže, zkrátka kvalitní trávení volného času. To čeká na účastníky jarních prázdnin v Dominu. Můžete se přihlásit jak na konkrétní dny, či na celý týden. Vždy od rána do odpoledne. Vhodné pro děti z 1. st. ZŠ (6-11 let).

->Fotografie jednoho z minulých ročníků

Začátek programu: Každý den v 8:00 hodin v DDM Domino.

Konec programu: Vždy v 15:00 hodin v DDM Domino.

Strava: Vlastní (volte tedy více svačin a jednu „obědovou“ porci), poučte děti o tom, jaké jídlo s sebou mají a kdy jej mají jíst. Pitný režim zajištěn.

S sebou: Přezůvky (vhodnější je sportovní obuv než pantofle), malý batoh na výlety, flašku s pitím (alespoň 1 l), šátek (na hry), vhodné oblečení na sportovní program v budově (tepláková souprava např.), vhodné oblečení na pobyt venku (děti se mohou umazat).

Cena: Kč 150/den (cena zahrnuje např. materiál na hry a vyrábění, drobné odměny, pedagogický dozor). Cenu uhraďte do rukou vedoucího při nástupu na akci příslušný den ráno.

Kontakty:

Pro děti jsme si přichystali sportovní, herní, tvořivý a jistě zábavný program. Budeme naplno využívat vhodné prostory DDM. Děti se tak určitě dostanou na stěnu, vyrobí si rozličné výrobky z papíru a dalších materiálů, zasportují si ve velkém sálu, zahrají si vědomostní soutěže.

úterý 15.2. Vedoucí: Monika Bohadlová, tel.: 736 768 958

Středa 16.2. Vedoucí: Monika Bohadlová, tel.: 736 768 958

Přihlášky: Účastník je na akci přihlášen vyplněním elektronické přihlášky.

Podmínky pro nástup na akci: Účastník by neměl vykazovat známky onemocnění.

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Datum:
15. Únor 8:00 - 16. Únor 15:00
Vstupné:
150 Kč / den