Domino

Filmový večer a eskymácká výprava

Přihlaste se na jedinou akci, kde potřebujete dobré boty, KPZ, batoh a spoustu popcornu! Kromě filmového maratonu nás čeká výprava do zimní divočiny, tábornictví, cesta vlakem a noční bojovka. Baterky s sebou!

Zážitková akce si dává za cíl především propojit a seznámit spolu děti napříč několika kroužky. Aktivní program poskytne dětem mnoho inspirace v rámci unikátního filmového večera, chybět nebude výprava vlakem, pochod přírodou nedalekých skalních měst, tábornictví a objev tajemného místa. V sobotu večer noční bojovka, čas bude také na nerf bitvy.

Víte, že se Eskymácká výprava konala také před rokem?

Sraz na akci: V pátek 28.2. v 17:30 v DDM Domino v klubu Amígo.

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky (nejlépe pevné sportovní), oblečení na spaní, hygienické potřeby. Na sobotní výlet doporučujeme kvalitní boty, teplé a vhodné oblečení na ven (může se stát, že se trošku ušpiníme), KPZ, malý batoh na výlety (musí se  do něj vejít pití, svačina a  KPZ, flašku na pití (nejlépe termosku). Vhodné oblečení do Domina – program bude spíše sportovní. Kdo má, přibalte prosím jednu obyčejnou (ne moc velkou) NERFku, nejlépe i ochranné brýle (ne náboje). Kopii kartičky pojištěnce (můžete odevzdat vedoucímu při nástupu na akci).

Strava: Kombinovaná. Na páteční večer a sobotní snídani a výlet má každý stravu vlastní (pitný režim zajištěn), poté již společná. Dětem připravte vydatnou svačinu na výpravu (součástí výpravy bude příprava menšího pokrmu na ohni -> zajistíme my), sobotní večeře a nedělní snídaně bude již společná.

Konec akce: V neděli 1.3. v 9:30 v DDM Dominu.

Cena: Kč 200,– (v ceně je ubytování, strava, doprava a materiál). Poplatek uhradíte do rukou vedoucího při vstupu na akci.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Akce je beznadějně zaplněná. Pro dotazy ohledně možnosti přihlášení kontaktujte vedoucího akce.

Datum:
28. Únor 17:30 - 1. Březen 9:30
Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka