Domino

7 Paintball se survivalem

Připravte si starší boty a oblečení na převlečení, protože se rozhodně zapotíte. Dobrý kolektiv je tam, kde existují společné zážitky. A my si je jedeme nadělit. Paintballové kolbiště a výlet do Hradce Králové do Mc´Donalds. Přihlaste se.

Zážitková akce pro děti od 12 let, očekáváme, že přihlášení účastníci mají povědomí o typu tohoto sportu a jsou připraveni čelit jasným pravidlům hry a bezpečnostním nařízením. Kvalifikovaně souhlasí s tím, že zásah paintballovou střelou může být nekomfortní.

Sraz na akci: V sobotu 11.11. v 7:40 na vlakovém nádraží v Hronově.

S sebou: Jídlo a pití na celý den. Dále je také vhodné vzít do batohu převlečení na paintball, např. starou mikinu, tepláky, montérky a také nějaké starší boty. Přes toto ještě navléknete na hřišti zapůjčenou kombinézu.

Z důvodu hygienického opatření nepůjčují ochranné rukavice. Lze je nahradit vašimi vlastními, např. pracovní, cyklistické, nebo si v místě konání zakoupit rukavice za 35 Kč, které vám zůstanou. Ochranné masky, kombinézy a zbraně jsou dezinfikovány a v ceně.

Konec akce: V sobotu 11.11. v odpoledních hodinách (pokusíme se stihnout spoj, který  do Hronova přijíždí v 16:09).

Cena: Kč 500,– (v ceně je doprava a vstup na paintballové hřiště). Poplatek uhradíte do rukou vedoucího při vstupu na akci. V ceně není plánované občerstvení v Hradci Králové (každý musí mít vlastní kapesné). V ceně je také jednorázové doplnění střeliva. Pokud byste ale měli chuť střílet déle a více, vezměte si pro jistotu další kapesné na dokoupení střeliva (140 Kč na 100 nábojů). Je možné se podělit i s kamarádem, apod.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlašování bylo pozastaveno, kapacita akce je zcela naplněna.

Datum:
11. Listopad 7:30 - 16:00
Vstupné:
Kč 500,--