Domino

04 Outdoorový příměstský tábor Mladý Robinson

mladý robinson

Příměstský outdoorový tábor, pohybové hry, bojovky, výpravy. Zážitkový program v přírodě, lanové aktivity, vodní turistika.
Tábor se bude konat výjimečně ve známých prostorách DDM Domina.

>> Fotografie z posledního ročníku

Režim dne:  Ráno mohou děti dorazit mezi 7:30 – 8:00, v Dominu bude zajištěn pedagogický dozor. Program je zajištěn od 8:00 do 15:00. Odpoledne mohou děti Domino opouštět mezi 15:00 – 15:30.

Strava: Děti mají v ceně letního tábora zajištěné obědy. Svačiny na dopoledne musí mít vlastní z domu. Pitný režim bude zajištěn po celý den. V případě celodenního výletu musí mít děti navíc i jídlo místo oběda (bude vždy den předem oznámeno).

S sebou: Na účastníky čeká aktivní program v přírodě. Děti by měly mít každý den s sebou menší batoh, v něm flašku na pití (které v případě potřeby doplníme), svačinu, případně KPZ (kdo ví o co jde a vlastní ji). Oblečení volte takové, aby jeho zašpinění nebo poničení příliš nevadilo. Obuv by měla být kvalitní a pevná. V případě teplého počasí si vyzkoušíme vodácké aktivity, na které bude třeba si opatřit kompletní převlečení vč. bot. Na tuto skutečnost děti upozorníme den předem.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl – 775 031 950

Termín:
18.7. - 22.7. 2022
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
Kč 1.500,--