Domino

04 Outdoorový příměstský tábor Mladý Robinson

Kapacita letního tábora je naplněna. Nyní podané přihlášky jsou zařazeny mezi náhradníky.

Příměstský outdoorový tábor, pohybové hry, bojovky, výpravy, Nerf bitvy. Zážitkový program v přírodě, tábornické aktivity, vaření na ohni, lanové centrum, vodní turistika, koupání. Zkrátka bezpečný outdoor v co nejširším pojetí vsazen do pěti dnů prázdnin. Spěchej s přihláškou!

> Fotografie z posledního ročníku

Rodiče, nezapomeňte při návštěvě Domina pozdravit vedoucího, bude od vás potřebovat podepsat přihlášky.

Režim dne:  Ráno mohou děti dorazit mezi 7:30 – 8:00, v Dominu bude zajištěn pedagogický dozor. Program je zajištěn od 8:00 do 15:00. Odpoledne mohou děti Domino opouštět mezi 15:00 – 15:30.

Program tábora:

Pondělí 17.7. – program bude poznávací, pohybový, ledy prolamující a lehce tábornický. Děti mají zajištěný oběd. Budeme trávit den především v lese.
Úterý 18.7. – plánujeme celodenní výlet do skal. Na tento den nemáme zarezervované obědy, vybavte prosím děti odpovídající svačinou. Konec tohoto dne (pokud se nic nezmění) bude v 14:50 hodin na vlakovém nádraží v Hronově.

>> 18.7. Pozor, došlo ke změně programu
Středa 19.7. – jedeme na koupaliště do Meziměstí. Sraz je ráno normálně v 8 hodin v DDM Domino, den končí odpoledne v 15 hodin v DDM Domino. Děti mají zajištěný oběd, potřebují vlastní svačinu a pití na dopoledne. S sebou: Ručník, plavky, opalovací krém, můžete dětem dát drobné kapesné (na koupališti je kiosek, ale dětem něco koupíme také z táborového rozpočtu).
Čtvrtek 20.7. – jedeme do Náchoda do lanového centra. Chceme se vrátit tak, abychom stihli zajištěný oběd. Konec dne samozřejmě v Dominu.
Pátek 21.7. – Vzhledem k proběhlé změně programu budeme chtít stihnout Nerf bitvy hned ráno v Dominu, poté se přesuneme do areálu vodáckého oddílu Lotři Hronov (v Hronově za Penny marketem) a zde absolvujeme krátký intensivní vodácký výcvik. S sebou děti potřebují: Nerfku, ochranné brýle (vše ale také můžeme případně zapůjčit), na vodácký výcvik kompletní převlečení vč. bot. Oběd máme zajištěn, děti potřebují dopolední svačinu. Konec dne je klasicky v DDM Domino.

Strava: Děti mají v ceně letního tábora zajištěné obědy. Svačiny na dopoledne musí mít vlastní z domu. Pitný režim bude zajištěn po celý den. V případě celodenního výletu musí mít děti navíc i jídlo místo oběda (viz. program).

S sebou: Na účastníky čeká aktivní program v přírodě. Děti by měly mít každý den s sebou menší batoh, v něm flašku na pití (které v případě potřeby doplníme), svačinu, případně KPZ (kdo ví o co jde a vlastní ji). Oblečení volte takové, aby jeho zašpinění nebo poničení příliš nevadilo. Obuv by měla být kvalitní a pevná. V případě teplého počasí si vyzkoušíme vodácké aktivity, na které bude třeba si opatřit kompletní převlečení vč. bot. Na tuto skutečnost děti upozorníme den předem.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Kapacita letního tábora je zaplněna. Nyní podané přihlášky jsou zařazeny mezi náhradníky.

Termín:
17.7. - 21.7. 2023
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
Kč 1.800,--