Domino

04 Outdoorový příměstský tábor Mladý Robinson

Kapacita letního tábora je zaplněna. Nyní podané přihlášky jsou zařazeny mezi náhradníky.

Příměstský outdoorový tábor, pohybové hry, bojovky, výpravy, Nerf bitvy. Zážitkový program v přírodě, tábornické aktivity, vaření na ohni, lanové centrum, vodní turistika, koupání. Zkrátka bezpečný outdoor v co nejširším pojetí vsazen do pěti dnů prázdnin. Spěchej s přihláškou!

>> Fotografie z posledního ročníku

Režim dne:  Ráno mohou děti dorazit mezi 7:30 – 8:00, v Dominu bude zajištěn pedagogický dozor. Program je zajištěn od 8:00 do 15:00. Odpoledne mohou děti Domino opouštět mezi 15:00 – 15:30.

Strava: Děti mají v ceně letního tábora zajištěné obědy. Svačiny na dopoledne musí mít vlastní z domu. Pitný režim bude zajištěn po celý den. V případě celodenního výletu musí mít děti navíc i jídlo místo oběda (bude oznámeno).

S sebou: Na účastníky čeká aktivní program v přírodě. Děti by měly mít každý den s sebou menší batoh, v něm flašku na pití (které v případě potřeby doplníme), svačinu, případně KPZ (kdo ví o co jde a vlastní ji). Oblečení volte takové, aby jeho zašpinění nebo poničení příliš nevadilo. Obuv by měla být kvalitní a pevná. V případě teplého počasí si vyzkoušíme vodácké aktivity, na které bude třeba si opatřit kompletní převlečení vč. bot. Na tuto skutečnost děti upozorníme den předem.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Kapacita letního tábora je zaplněna. Nyní podané přihlášky jsou zařazeny mezi náhradníky.

Termín:
17.7. - 21.7. 2023
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
Kč 1.800,--

Vyplnit přihlášku