Domino

01 Letní stanový tábor v Havlovicích

Týden v malebném údolí řeky Úpy nedaleko Havlovic, spaní v podsadových stanech. Na děti čeká dobrodružství při celotáborové hře, koupání v řece, hry na louce a v lese, bojovky, ale také noční hlídky, táboráky, práce se dřevem a drobná pomoc v kuchyni.

 

Podívejte se na fotogafie ze stejného místa před rokem.

Dopřejte dětem týden v přírodě bez mobilů, počítačů a internetu, dovolte jim zažít romantiku večerního táboráku, nechte je překonávat zdánlivé překážky a strachy, spát týden ve stanu mimo domov. Umožněte malým dobrodruhům navazovat nová a hluboká přátelství, která mají přesah.

Tábor je zaměřený na výchovu dětí k samostatnosti, vede jej zkušený tým vedoucích, kteří se dlouhodobě starají o mládež a vzájemně se dobře znají.

Přihláška a platba: Přihlášku vyplňte online, na základě jejího vyplnění Vám přijde emailová zpráva potvrzující přijetí přihlášky s výzvou k platbě.

Přesná poloha tábořiště: https://mapy.cz/s/nukopehofu

Doprava na letní tábor a zpět: Z důvodu polohy a vlivu na celkovou cenu tábora je doprava účastníků na tábor a zpět opět po jejich vlastní ose. Pokyny k příjezdu zašleme přihlášeným účastníkům.

Strava: Stravu a pitný režim si zajišťujeme sami, na táboře vaří zkušené vedoucí, které mají všechna oprávnění pro tuto činnost. Námi zajištěná strava má mnoho výhod, dokážeme okamžitě reagovat na různé alergie dětí a hlavně jim vaříme opravdu perfektně vyvážená jídla v návaznosti na náš vlastní režim dne. Kuchyň je dostatečně vybavená, v tábořišti je elektřina a pitná voda.

Další podrobnosti zašleme přihlášeným účastníkům.

Kontakt na vedení tábora: Karel Neuschl – 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Termín:
1.7. - 8.7. 2023
Pro děti:
8 - 15 let
Místo:
Stanová základna u Havlovic
Cena:
Kč 3.700,--

Vyplnit přihlášku