Domino

01 Letní stanový tábor v Havlovicích

Vracíme se do přírody. Týden v malebném údolí řeky Úpy nedaleko Havlovic, spaní v podsadových stanech. Na děti čeká dobrodružství při celotáborové hře, koupání v řece, hry na louce a v lese, bojovky, ale také noční hlídky, táboráky, práce se dřevem a drovná pomoc v kuchyni.

Podívejte se na fotogafie ze stejného místa před rokem.

Tábor je zaměřený na výchovu dětí k samostatnosti, vede jej zkušený team vedoucích, kteří se dlouhodobě starají o mládež a vzájemně se dobře znají. Dopřejte dětem týden v přírodě bez mobilů, počítačů a internetu, dovolte jim zažít romantiku večerního táboráku, nechte je překonávat zdánlivé překážky a strachy, spát týden ve stanu mimo domov. Umožněte malým dobrodruhům po komplikovaném období, kdy byli především doma, navazovat nová a hluboká přátelství, která mají přesah.

Přihláška a platba: Přihlášku vyplňte online, na základě jejího vyplnění Vám přijde emailová zpráva potvrzující přijetí přihlášky s výzvou k platbě.

Přesná poloha tábořiště: https://mapy.cz/s/nukopehofu

Doprava na letní tábor a zpět: Z důvodu polohy a vlivu na celkovou cenu tábora je doprava účastníků na tábor a zpět opět po jejich vlastní ose. Pokyny k příjezdu zašleme přihlášeným účastníkům.

Strava: Stravu a pitný režim si zajišťujeme sami, na táboře vaří zkušená vedoucí, která má všechna oprávnění pro tuto činnost. Námi zajištěná strava má mnoho výhod, dokážeme okamžitě reagovat na různé alergie dětí a hlavně jim vaříme opravdu perfektně vyvážená jídla v návaznosti na náš vlastní režim dne. Kuchyň je dostatečně vybavená, v tábořišti je elektřina a pitná voda.

Další podrobnosti zašleme přihlášeným účastníkům.

Kontakt na vedení tábora: Karel Neuschl – 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Termín:
3.7. - 10.7. 2021
Pro děti:
8 - 15 let
Místo:
Stanová základna u Havlovic
Cena:
Kč 2.900,-- , pro členy DDM Kč 2.800,--

Vyplnit přihlášku