Domino

Víkendovka v Dědově

Zveme /nejen/ Mladé Robinsony na víkendovou akci do Dědova u Teplic nad Metují. Ubytování v roubené chalupě, v plánu jsou výlety po okolí, hry v chalupě, stolní hry, na účastníky ale bude čekat i opravdová zkouška původního života na chalupě.

Jaké to tam bylo minule?

Spaní na nevytopené půdě na palandách, suché WC, topení v kamnech, chození pro vodu k pumpě na zahradě. A s tím i spojená romantika praskajícího dřeva v kamnech a možnost odpočívání na vyhřáté peci.

Podrobnosti o chalupě naleznete na webu provozovatele.

Přihlášky: přes přihlašovací formulář níže, kapacita chalupy je omezena! Na akci se tedy dostanou včas přihlášení účastníci a účastníci s bezproblémovým chováním a docházkou na kroužek.

Sraz k odjezdu: Pátek 9.11. v 15:45 na vlakovém nádraží v Hronově, zde budete mít možnost zaplatit poplatek za akci a vyřídit nezbytné formální kroky (předat pravidelné léky, kartičku pojištěnce,.. ). Odtud pojedeme vlakem v 16:10.

Návrat z akce: V neděli 11.11. v 11:45 na autobusovém nádraží v Hronově (v 11:45 má příjezd náš linkový autobus).

S sebou: Do jednoho batohu (nebo jednoho velkého zavazadla) zabalte: spacák (ideálně teplý, místnost na spaní je jen lehce temperována), přezůvky do chalupy, hygienické potřeby (zubní kartáček, pastu, ručník), oblečení do chalupy (pohodlné tepláky např., mikina), náhradní ponožky a spodní prádlo, náhradní tričko (alespoň 2x), čepice (může se hodit i na spaní), teplé oblečení na ven (nejlépe šusťákové, takové, které se může zašpinit), obujte Robinsony do kvalitních bot na chození venku. Dále by každý měl mít menší batoh na výlety, flašku na pití (nejlépe termosku), povinně KPZ, šátek na hry, tužku a blok.

Strava: společná od sobotní snídaně. Na páteční odpoledne a večer by měl mít každý jídlo vlastní. Pitný režim zajištěn po celou dobu pobytu.

Cena: Kč 650,– / účastníka. V ceně jsou zahrnuty náklady na dopravu, stravu, ubytování, případné vstupné a materiál na hry.

Kontakt na vedoucího akce: Karel Neuschl, 775 031 950, neuschl@dominohronov.cz

Vážení rodiče, přijmeme Vaši nabídku pomoci. Potřebujeme pomoct zajistit odvoz materiálu a zavazadel dětí z hronovského vlakového nádraží na chalupu v pátek 9.11. a totéž zpět (ale na náměstí v Hronově) v neděli 11.11. Ochotu pomoci prosím avizujte do přihlašovacího formuláře, s konkrétními lidmi se poté dohodneme na podrobnostech. Děkujeme.

Přihlašování na akci je již ukončeno.

Datum:
15:45 9. Listopad - 11:45 11. Listopad
Vstupné:
Kč 650,- / účastníka