Domino

Tábornický desetiboj v Dědově

Víkendová akce s přespáním na chalupě v Dědově, 2 dny tábornických aktivit (orientace v přírodě, výroba z přírodních materiálů, vaření na ohni,..), pohybové hry, bojovky, ale také večerní táborák. Akce určená pro děti z kroužku Mladý Robinson, Survival a všechny, kteří vyhledávají dobrodružství.

Robinsoni tuto chalupu již dobře znají ze svých pravidelných outdoorových akcí.

 

Sraz: v pátek 20.9. 2019 v 15:30 hod. na vlakovém nádraží v Hronově. Zde uhradíte účastnický poplatek

S sebou: kartičku pojištěnce (nejlépe její kopii), spacák, karimatku, vhodné oblečení na spaní, tužka a papír, KPZ, kapesní nožík, šátek na hry, plavky, funkční baterku, pohodlnou pevnou obuv. Děti by měly být oblečeny tak, aby případné zašpinění nebo zničení tolik nevadilo. Program bude sportovní, děti by měly mít možnost mít lehčí oblečení na den, kdy bude třeba ještě teplo a mikinu a tepláky na večer. Vhodnou bundu, dostatek triček a spodního prádla, alespoň 3x ponožky.  Flaška na pití (min. 1 litr), menší batoh na výlety (na svačinu, pití,..). Hygienické potřeby, přezůvky do chalupy.

Většinu věcí zabalte do jednoho velkého zavazadla, malý batoh na záda si děti mohou vzít do vlaku. Velké batohy se pokusíme dětem převézt z Hronova do Dědova za pomocí rodičů auty.

Strava: společná od sobotní snídaně. Na páteční odpoledne a večer tedy musí mít každý vlastní jídlo.

Program: Chceme zahájit školní rok akcí, kdy je ještě šance na hezké počasí. Na děti čekají skály, spousta her, chceme uspořádat takový tábornický desetiboj, kdy proti sobě nastoupí parta hronovských nejmladších Lotrů a Robinsoni z Domina. Akce i dává za cíl obě party seznámit a umožnit tak oběma kolektivům se lépe stmelit.

Návrat: v neděli 22.9. 2019 v 12:10 na vlakové nádraží v Hronově.

Cena: Kč 700,– / dítě (v ceně je doprava, ubytování, strava, materiál, pedagogický dozor). Poplatek uhraďte do rukou vedoucího akce v pátek 20.9. 2019 při odjezdu.

Kontakt: Karel Neuschl – 775 031 950

Přihlašování na akci je již uzavřeno.

Datum:
15:30 20. Září - 12:10 22. Září
Vstupné:
Kč 700,-- / účastníka