Domino

Vybraný tábor lze platit na náš bankovní účet č.: 8272590207/0100,
jako variabilní symbol uvádějte u pobytového tábora „200“ u příměstského tábora „300“,
do kolonky pro příjemce uveďte pořadové číslo tábora a jméno dítěte.

TIP: Nepřehlédněte také naše pobytové tábory

Příměstské

Prohlášení o bezinfekčnosti: DOC

Přihlášení proveďte nejpozději do 22. 5. 2020 do příslušného přihlašovacího formuláře.
Platbu proveďte do 15. 6 . 2020.

Přihlašování na příměstské tábory probíhá přes standardní přihlášku zveřejněnou ke stažení na příslušné stránce tábora. Přihláška je platná po uhrazení platby za tábor.

Základní informace pro všechny příměstské tábory:
Příměstské tábory budou probíhat od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 15.00 (pokud není řečeno jinak).
S sebou: přezůvky, pohodlné oblečení do budovy a na ven (může se ušpinit a být mokré). Sportovní boty, láhev na pití (cca 1,5l), pláštěnku, pokrývku hlavy, kartičku pojištěnce, svačinu. Obědy a pitný režim je zajištěn, pokud není stanoveno jinak. Nedoporučujeme, aby si děti braly peníze, cenné věci, mobilní telefony a pod. Za případné poškození, odcizení, či ztrátu neručíme. Po celou dobu tábora si děti mohou nechat přezůvky a věci na převlečení v Dominu. Prosíme, aby děti měly rezervní oblečení v označené tašce pro lepší orientaci.

04 Mladý Robinson

mladý robinson

Příměstský tábor v prostředí oddílové klubovny, pohybové hry, bojovky, jeden den s přespáním, noční dobrodružství i opravdový táborák. Zážitkový program v přírodě, lanové aktivity, vodní turistika.
Tábor se bude konat v prostorách areálu turistického oddílu Lotři – viz. mapaZačátek a konec každého táborového dne tedy proběhne vždy zde. Ze dne 16. do 17.7.  (čtvrtek – pátek) se bude v areálu také přespávat. Jaké to tam bylo minule?

(Pokračování textu…)

Termín:
13.7. - 17.7. 2020
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
Areál klubovny TOM Lotři (Hostovského 991, Hronov)
Cena:
1.300 Kč

05 Ledové království


UPOZORNĚNÍ – kapacita tábora je naplněna, další přihlášení budou zařazeni jako náhradníci

Příměstský taneční tábor je vhodný, jak pro úplné začátečnice, tak i pro pokročilejší tanečnice. Program je zaměřen na široké spektrum různých stylů tance. Nebudou samozřejmě chybět hry,
kreativní tvoření, tajný výlet, párty, diplomy, závěrečné vystoupení pro rodiče a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.

(Pokračování textu…)

Termín:
13.7. - 17.7. 2020
Pro děti:
dívky 6 - 15 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
1.250,-

06 Don´t stop!

 

…aneb AKČNÍ příměstský tábor pro KLUKY i HOLKY

Na tomto táboře se jen tak nezastavíte. Čeká na Vás totiž časovaná bomba zábavy a srandy. Čekají Vás různé hry, boulder, lajny, výlety do naší krásné přírody, různá cvičení a možná přijde i lanové centrum. Tento akční tábor je vhodný jak pro kluky, tak pro holky. Prostě pro všechny, kteří se rádi hýbou.

Těšíme se na Vás!

 

(Pokračování textu…)

Termín:
20.7. - 24.7. 2020
Pro děti:
8 - 15 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč

08 Z pohádky do pohádky


UPOZORNĚNÍ – kapacita tábora je naplněna, další přihlášení budou zařazeni jako náhradníci

Pět dní, pět pohádek. Těšit se můžete na turistiku po okolí, kde navštívíme zdejší kouzelná místa a zahrajeme si hry. V poobědním odpočinku si budeme číst do ouška krásné české pohádky. Čeká Vás i vyrábění a kreslení.  Zahrajeme si míčové hry a možná navštívíme i boulderovku. Budeme se snažit být hodně venku a užívat si přírodu. (Pokračování textu…)

Termín:
10.8. - 14.8. 2020
Pro děti:
6 - 12 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč

09 Tanec bez hranic

Náplní táboru „Tanec bez hranic“ bude rozvíjení tanečních technik různých street dance stylů, freestyle a taneční hry. Zaměříme se na jednotlivé tance a budeme tvořit krátké taneční choreografie, které budou předmětem závěrečného předtančení na konci týdne příměstského tábora.  (Pokračování textu…)

Termín:
24.8. - 28.8. 2020
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč