Domino

Vybraný tábor lze platit na náš bankovní účet č.: 8272590207/0100,
jako variabilní symbol uvádějte u pobytového tábora „200“ u příměstského tábora „300“,
do kolonky pro příjemce uveďte pořadové číslo tábora a jméno dítěte.

TIP: Nepřehlédněte také naše pobytové tábory

Příměstské

Přihlášení proveďte nejpozději do 22. 5. 2020 do příslušného přihlašovacího formuláře.
Platbu proveďte do 15. 6 . 2020.

Přihlašování na příměstské tábory probíhá přes standardní přihlášku zveřejněnou ke stažení na příslušné stránce tábora. Přihláška je platná po uhrazení platby za tábor.

Základní informace pro všechny příměstské tábory:
Příměstské tábory budou probíhat od pondělí do pátku vždy od 8.00 do 15.00 (pokud není řečeno jinak).
S sebou: přezůvky, pohodlné oblečení do budovy a na ven (může se ušpinit a být mokré). Sportovní boty, láhev na pití (cca 1,5l), pláštěnku, pokrývku hlavy, kartičku pojištěnce, svačinu. Obědy a pitný režim je zajištěn, pokud není stanoveno jinak. Nedoporučujeme, aby si děti braly peníze, cenné věci, mobilní telefony a pod. Za případné poškození, odcizení, či ztrátu neručíme. Po celou dobu tábora si děti mohou nechat přezůvky a věci na převlečení v Dominu. Prosíme, aby děti měly rezervní oblečení v označené tašce pro lepší orientaci.

Hurá na prázdniny

První prázdninové dny plné překvapení, pokladů a soutěží. Budeme chodit na malé turistické výlety a poznávat okolí Hronova. Rozplétat tajemné zprávy, navštěvovat zajímavá a kouzelná místa, luštit šifry a kvizy. (Pokračování textu…)

Termín:
1.7. - 3.7. 2020
Pro děti:
6 - 12 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
Kč 360,-- / 3 dny, nebo Kč 130,-- / den

03 Cesty za dobrodružstvím

Zveme prima kluky a holky na hry a soutěže v přírodě, sportovní, turistické a výtvarné aktivity, poznávání přírody, malé výlety do okolí. Budeme řešit detektivní případy, luštit kvizy a šifry. Čekají nás prima dny. Rozhodně se nebudeme nudit.

(Pokračování textu…)

Termín:
7.7. - 10.7. 2020
Pro děti:
7 - 12 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
800 Kč

04 Mladý Robinson

mladý robinsonPříměstský tábor v prostředí oddílové klubovny, pohybové hry, bojovky, jeden den s přespáním, noční dobrodružství i opravdový táborák. Zážitkový program v přírodě, lanové aktivity, vodní turistika.
Tábor se bude konat v prostorách areálu turistického oddílu Lotři – viz. mapaZačátek a konec každého táborového dne tedy proběhne vždy zde. Ze dne 16. do 17.7.  (čtvrtek – pátek) se bude v areálu také přespávat. Jaké to tam bylo minule?

(Pokračování textu…)

Termín:
13.7. - 17.7. 2020
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
Areál klubovny TOM Lotři (Hostovského 991, Hronov)
Cena:
1.300 Kč

05 Ledové království

Příměstský taneční tábor je vhodný, jak pro úplné začátečnice, tak i pro pokročilejší tanečnice. Program je zaměřen na široké spektrum různých stylů tance. Nebudou samozřejmě chybět hry,
kreativní tvoření, tajný výlet, párty, diplomy, závěrečné vystoupení pro rodiče a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou. (Pokračování textu…)

Termín:
13.7. - 17.7. 2020
Pro děti:
dívky 6 - 15 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
1.250,-

06 Don´t stop!

Na tomto táboře se jen tak nezastavíte. Čeká na Vás totiž časovaná bomba zábavy a srandy. Čekají Vás různé hry, tvoření, malování, boulder, vaření, hledání pokladu, filmy, ale i výlet do naší krásné přírody. A vzhledem k tomu, že součástí tábora budou naše dobrovolnice ze zahraničí, tak máte jedinečnou příležitost začít mluvit nejen anglicky, ale třeba také pochytit něco ze španělštiny nebo z francouzštiny. Těšit se můžete i na tanec a cvičení nejen pod vedením šikovné tanečnice Mii z Francie (Pokračování textu…)

Termín:
20.7. - 24.7. 2020
Pro děti:
8 - 15 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč

07 Parkour camp

Je tu někdo, kdo ví co znamená backflip, ale stěží ho natrénuje doma na gauči? Nebo někdo, kdo sice umí přeskočit lavičku, ale rád by to uměl dalšími pěti způsoby? A co tohle všechno ještě spojit se super partou a mnoho dalších výletů, jako je pochod parkouristů se zajímavými úkoly nebo celodenní návštěva koupaliště? To tě čeká na příměstském PARKOUR CAMPU! (Pokračování textu…)

Termín:
27.7. - 31.7. 2020
Pro děti:
9 - 15
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč

08 Z pohádky do pohádky

Pět dní, pět pohádek. Těšit se můžete na turistiku po okolí, kde navštívíme zdejší kouzelná místa a zahrajeme si hry. V poobědním odpočinku si budeme číst do ouška krásné české pohádky. Čeká Vás i vyrábění a kreslení.  Zahrajeme si míčové hry a možná navštívíme i boulderovku. Budeme se snažit být hodně venku a užívat si přírodu. (Pokračování textu…)

Termín:
10.8. - 14.8. 2020
Pro děti:
6 - 12 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč

09 Tanec bez hranic

Náplní táboru „Tanec bez hranic“ bude rozvíjení tanečních technik různých street dance stylů, freestyle a taneční hry. Zaměříme se na jednotlivé tance a budeme tvořit krátké taneční choreografie, které budou předmětem závěrečného předtančení na konci týdne příměstského tábora.  (Pokračování textu…)

Termín:
24.8. - 28.8. 2020
Pro děti:
8 - 13 let
Místo:
DDM Domino Hronov
Cena:
990 Kč