Domino

Novinky

Festival 3D tisku v Brně

24.10.2023
O víkendu 20. – 22. 10. 2023 navštívily děti z kroužků „3D tisku a 3D modelování“ Brno, kde se zúčastnily programu na festivalu Maker Faire 2023. (pokračování...)

Akční podzimní prázdniny v Dominu

16.10.2023
Hry, u kterých se zaručeně zasměješ, budeme běhat, házet s míčem, stavět pevnosti, přeskakovat Amazonku, zahrajeme si HUTUTUTU a na želvičky. Když bude pěkně, stanou se z nás dobrodruzi, pašeráci a robinsoni. Na své si přijdou i příznivci NERF bitev. (pokračování...)

Jedeme na Maker Faire do Brna!

3.10.2023
Víkendová akce 20. – 22. 2023, kroužku 3D tisk a 3D modelování na festival „MAKER FAIRE“ do Brna. Jedeme na Maker Faire do Brna!

DDM Domino je zapojeno v projektu Darujeme kroužky dětem

19.9.2023
Záleží nám na tom, aby co nejvíce dětí mohlo trávit volný čas smysluplně. A jsme samozřejmě zapojení v projektu „Darujeme kroužky dětem.“ Instrukce pro jeho použití jsme si pro vás dovolili sepsat. (pokračování...)

Probíhá přihlašování na kroužky, rozvrh hodin je připraven!

5.9.2023
Děkujeme za zájem o naše kroužky. Od začátku srpna se hlásíte na naše zájmové aktivity, kompletní nabídky kroužků se dnešním dnem také dostaly k dětem do škol. Přihlašování probíhá online přes formulář u jednotlivých kroužků. K dispozici je nově také často aktualizovaný rozvrh hodin. (pokračování...)

Léto s 3D tiskem aneb Jak jsme nepřistáli na Měsící

12.8.2023
„Houstone, máme problém!“, zaznělo na úvod příměstského tábora Léto s 3D tiskem. Účastníci tábora, rozděleni do tříčlenných posádek řešili v průběhu celého týdne podobné překážky jako američtí astronauté před 52 lety při misi Apolla 13. (pokračování...)

Otevíráme přihlašování na kroužky ve šk. roce 2023/24

31.7.2023
Nabídka kroužků je již kompletní a na webu. Vše probíhá online, přijde vám potvrzení na email. Platby v tento moment není třeba řešit, stejně tak ještě není zveřejněn rozvrh hodin. (pokračování...)

Ohlednutí za sportovním táborem Dominomann 2023

18.7.2023
Adrenalin, výzvy, přátelé. Takový byl další ročník sportovního tábora Dominomann. Dominomann je sportovní tábor pro teenagery, kteří chtějí na vlastní kůži prožít intenzivní zážitky a objevit nové možnosti. (pokračování...)

Vrátili jsme se z letního tábora

16.7.2023
40 překvapených obličejů , 40 různých příběhů proč se ocitly právě tady. Někteří ostřílení zkušení táborníci, někteří poprvé v životě na táboře mimo domov, někteří dokonce v kolektivu, kde nikoho neznají. Tak začalo naše týdenní dobrodružství na tradičním letním táboře v Havlovicích. (pokračování...)

Dětský koutek

27.6.2023
Zábava pro vaše dítě během Jiráskova Hronova. Přiveďte své dítě do našeho koutku, čeká ho spousta zajímavých věcí: * stolní fotbálek, * hry na koberci, * hry na počítači, * LEGO, * jednoduché a báječné vyrábění z papíru, * puzzle, * stavebnice a spousta jiných různých her a zábav. Najdete nás v DDM Domino od (pokračování…)

Přihlaste se na naše letní tábory

21.3.2023
Pestrý program na celé letní prázdniny je připraven a již nyní nám posíláte přihlášky. Jsme rádi za váš pravidelný velký zájem o naše tábory. (pokračování...)