Domino

Příležitostné akce

LAN párty

Zážitková akce (pro děti od 10 let) s přespáním, na přihlášené zájemce čekají turnaje v FPS hrách, minecraft dobrodružství, tankový turnaj, ale také NERF aréna. To je předvánoční LAN párty v Dominu. (Pokračování textu…)

Vstupné:
Kč 200,-- / účastníka

Fotografové ve vánoční Praze

Pro členy kroužku Mladý fotograf II (fotografujeme zrcadlovkou), pořádáme víkendovou akci do vánočně vyzdobené Prahy. Určitě bude co fotografovat, na co se dívat a co si prohlédnout.

Ubytování je zajištěno v Domě dětí a mládeže, Slezská 920/21, Praha 2. Spaní ve vlastním spacáku. Molitanové matrace a polštářky jsou součástí ubytování. Dále je k dispozici klubovna + zařízená kuchyňka 518/B (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, + vše ke konzumaci stravy, včetně nádobí, talířků, příborů a tak). A samozřejmě toalety a sprchy.

Přihlášky přes přihlašovací formulář nejpozději do 3. 12. 2019

Sraz k odjezdu: v pátek 20. 12. 2019 v 16:30 na vlakovém nádraží v Hronově
Návrat: v neděli 22. 12. 2019 v 17:10 na vlakové nádraží do Hronova

S sebou: Do jednoho batohu zabalte: fotoaparát, včetně nabíječky, spacák, pohodlné oblečení a vhodné boty dle počasí, čepici, vhodné budou i rukavice, hygienické potřeby, blok a tužku. Přibalte i malý batůžek (na svačinu, pití a uložení fotoaparátu na celodenní chození po Praze).

Strava: Jídlo na celou dobu akce si každý veze sám. V DDM bude k dispozici vybavená kuchyňka pro ohřev instantních potravin. V sobotu počítejte s kapesným na oběd např. v McDonalds.

Cena: 800,- Kč/osobu
(v ceně je jízdné vlakem, jízdné MHD, ubytování v DDM, vstupné do muzea)

Kontakt na vedoucího akce: lektor kroužku – Tomáš Buriánek, 775 951 461, burianek.tomas@gmail.com

Vstupné:
800,- Kč/osobu